Gázolaj árak 595 Ft Benzin árak 585 Ft EUR 406.01 Ft USD 357.78 Ft CHF 430.66 Ft GBP 476.42 Ft

Árokásó találatok 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények AGROmashEXPO gépek

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

A vésőgép, bontókalapács Piactér kategóriában többféle építőipari eszközt is találunk, melyek közös tulajdonsága, hogy olyan szilárd anyagok bontására, törésére, aprítására, vésésére szolgálnak, mint a vasbeton, kő, tégla és más szilárd burkolatok, falazatok. A vésőgépeket és bontókalapácsokat az építőipar sok területen használja, hiszen fontos szerepük van mind a különböző kültéri útépítési-bontási és más szilárd burkolatokkal kapcsolatos munkák kapcsán. Az ipari méretű vésőgépek és bontókalapácsok általában valamilyen építőipari erőgép megfelelő hidraulikus tagjára szerelhetőek fel.
Épületek, házak bontása, sőt az építkezések bizonyos szakaszaiban magának az építési folyamatnak a során is használhatnak ilyen gépeket. A hirdetések között vannak különféle törőfejek kotró és markológépekhez, betonharapó-betonroppantó törőfej bontókalapácsok, hidraulikus bontókalapácsok. A kategóriában emellett teljes kőtörő gépsorokat is találhatunk, kőtörőgépek, osztályozók és szállítószalagok formájában. A kategória tipikus márkái a következők: Mustang, Hammer, JCB, Terex, Keestrack.
Olvasson tovább
450.000 Ft +ÁFA
9 éve hirdető
TOP partner
Új
2025. április 25. 15:34 Vésőgép, bontókalapács Győr-Moson-Sopron, Győr
BK70 törőfej, bontókalapács árokásó gépekhez Tulajdonságok Tömeg: 70 kg Tüske átmérő: 40 mm Térfogatáram: 15-25 l/perc Ütési impulzus: 800-1400 Bpm Hidraulika tömlő csatlakozó: 1/2″ Alkalmas: 0,8-2 t gépekhez 25 mm csap átmérő, 95 mm gémszélesség
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Vigyázz! Már most rengeteg a cserebogár!
Vigyázz! Már most rengeteg a cserebogár!
Emiatt jelent meg idén korábban a cserebogár!
Nem éri meg trükközni! Kemény büntetés járt a szabályszegő pecásnak
Nem éri meg trükközni! Kemény büntetés járt a szabályszegő pecásnak
Egy mosonmagyaróvári horgászt Fonyódnál ért tetten a halőr.
Önellátásból behozatal: importfüggővé válik a hazai gyümölcspiac?
Önellátásból behozatal: importfüggővé válik a hazai gyümölcspiac?
Versenyben maradni csak modern ültetvényekkel lehet.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]