Gázolaj árak 595 Ft Benzin árak 585 Ft EUR 408.16 Ft USD 359.71 Ft CHF 434.59 Ft GBP 477.33 Ft

Koca találatok 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények AGROmashEXPO gépek

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Az Agroinform Piactér birtok névre hallgató hirdetési kategóriáját böngészve nagyon vegyes ingatlankínálattal találkozhatunk. Közös pont a hirdetések túlnyomó többségét illetően, hogy alapvetően mezőgazdasági jellegű ingatlanokról van szó, azonban ezek milyenségét illetően nagyon széles a skála.
A birtok rovat ajánlatai között találkozhatunk állattartó teleppel, tanyákkal, működő gazdaságokkal, gyümölcsössel, borászattal és hozzá tartozó szőlőbirtokkal, különféle telephelyekkel, legelővel, réttel és mindenféle egyéb földbirtokokkal is. A termőföldet, szántóföldet kínáló apróhirdetések aránya is igen magas a birtok fedőnév alatt hirdetők ajánlatai körében.
A tapasztalatok alapján elmondható, hogy az Agroinform Piactéren szinte mindenki megtalálja a számára leginkább megfelelő mezőgazdasági ingatlant, birtokot. Ez jó eséllyel az ország teljes területére igaz, hiszen portálunkon találkozhat az egyik legbővebb mezőgazdasági jellegű ingatlanhirdetési portfólióval.
Olvasson tovább
500.000 EUR
2 hete hirdető
2025. április 3. 14:31 Birtok, farm, major Csongrád-Csanád, Kövegy
200 férőhelyes kocaszállás 2 x 800 férőhelyes hízlalda 50 állásos fiaztató 600 férőhelyes betéria + szociális épület + hígtrágya- és szalmás trágyatároló
5.50 Hektár
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Hirdetés
Így spórol időt és pénzt a gazdálkodóknak a digitális hibabejelentés
Így spórol időt és pénzt a gazdálkodóknak a digitális hibabejelentés
A digitalizációnak kézzelfogható haszna van: gyorsabb ügyintézés, kevesebb...
Lesz eper, de milyen áron? – Nyakunkon a szezon!
Lesz eper, de milyen áron? – Nyakunkon a szezon!
Akár 5000 forintig is felszökhet a hazai gyümölcs ára.
Erre ad most pénzt az Agrárminisztérium - Heteken belül megjelenik a felhívás +VIDEÓ
Erre ad most pénzt az Agrárminisztérium - Heteken belül megjelenik a felhívás +VIDEÓ
A szarvasmarha-, juh- és kecsketartó telepeknek írnak ki pályázatot.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]