Gázolaj árak 595 Ft Benzin árak 585 Ft EUR 408.66 Ft USD 360.88 Ft CHF 434.97 Ft GBP 478.7 Ft

Bor találatok 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények AGROmashEXPO gépek

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Az egyéb élelmiszer egy vegyes hirdetési kategória az Agroinform Piactéren, ahol olyan élelmiszerjellegű terményekkel találkozhatunk, melyeket hirdetőik nem tudtak más speciális kategóriába besorolni. Emiatt itt valóban igen sokféle mezőgazdasági eredetű élelmiszeripari termékkel találkozhatunk a rovat apróhirdetéseit böngészve.
Különféle magok, aszalványok és más szárított termékek, savanyúságok, növényi porok és kivonatok, és más egyéb élelmiszer jellegű termékek jelentik a kínálat gerincét.
A termékek ennél pontosabb jellegét csak egy részletesebb felsorolás tudja bemutatni, találhatunk itt például: kajszibarack magot, hántolt tönkölybúzát, kendermagot, étkezési mákot, csipkebogyó magot és szárított csipkebogyó húst, különféle száraztésztákat, savanyúságokat (ecetes cékla, savanyúkáposzta, alma paprika), sót, céklaport, fűszerolajakat, gesztenyemasszát, homoktövis kivonatot, aszalt gyümölcsöket (szilva, barack), tökmaglisztet és ezek mellett sok más egyéb élelmiszert. Az egyéb élelmiszer hirdetések természetesen Magyarország teljes területéről megtalálhatóak a rovatban.
Olvasson tovább
5.000 Ft
10 éve hirdető
2022. május 17. 14:41 Egyéb élelmiszer Győr-Moson-Sopron, Fertőd
csemegeuborka fűszerolaj 5000Ft/kg
200 kg
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Hirdetés
Ilyen felújításoktól függ, hogy a termelők tudnak-e öntözni +VIDEÓ
Ilyen felújításoktól függ, hogy a termelők tudnak-e öntözni +VIDEÓ
Gyors megoldás öntözőcsatorna-építésre és -felújításra.
A technikában már jók vagyunk, de a biológiáról kevesebbet tudunk
A technikában már jók vagyunk, de a biológiáról kevesebbet tudunk
A két szakterület komplex ismerete teheti sikeressé a termelést.
A batátának igazi kincs a héja! Ki ne dobd!
A batátának igazi kincs a héja! Ki ne dobd!
Szereted a batátát? Ki ne dobd a héját!

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]