Gázolaj árak 595 Ft Benzin árak 585 Ft EUR 406.01 Ft USD 357.78 Ft CHF 430.66 Ft GBP 476.42 Ft

Eper, szamóca 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények AGROmashEXPO gépek

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Az földieper vagy másnéven szamóca az egyik legnépszerűbb bogyós gyümölcsünk, melyet igen széles körben termesztenek hazánkban is. Ennek tükrében számos földieperfajta ismert, melyek kisebb-nagyobb méretű gyümölcsöket hoznak, eltérő érési idővel és termesztési tulajdonságokkal rendelkeznek. Az epernek mind a fóliás, mind a szabadföldi termesztése jelentősnek mondható. Eredetileg főként a növény vadontermő változatát nevezték szamócának, amelyből nemesítéssel kifejlődött a földieper, mára a névhasználat összemosódott, nem teljesen tisztázott.
A szamócanövények termése a rózsaszíntől a sötétpirosig terjed, fajtától és érettségtől függően. Az érett eper jellegzetes édes ízvilágos képvisel, ezért kedvelik nagyon sokan: egyaránt fogyasztják frissen, ahogyan használják különféle édességek és desszertek készítéséhez is, például sütemények, piték, dzsemek, lekvárok, fagylaltok és gyümölcssaláták ízesítésére. Az eper kifejezetten gazdag C-vitaminban, antioxidánsokban, amelyek támogatják az egészséget és az immunrendszert.
Olvasson tovább
400 Ft +ÁFA
6 éve hirdető
2025. február 28. 18:29 Eper, szamóca Pest, Dunaharaszti
Spanyol ipari eper eladó! Brix: 9,5-10,5 15*500 g-os kiszerelés, áruházi visszáru. Ár: 400 Ft + Áfa / kg Ugyanitt étkezési eper is eladó! Minimum mennyiség: 300 kg
3 tonna
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Nem éri meg trükközni! Kemény büntetés járt a szabályszegő pecásnak
Nem éri meg trükközni! Kemény büntetés járt a szabályszegő pecásnak
Egy mosonmagyaróvári horgászt Fonyódnál ért tetten a halőr.
Önellátásból behozatal: importfüggővé válik a hazai gyümölcspiac?
Önellátásból behozatal: importfüggővé válik a hazai gyümölcspiac?
Versenyben maradni csak modern ültetvényekkel lehet.
Időjárás: Vigyázat, éjjel nagy rombolást végezhet a szél!
Időjárás: Vigyázat, éjjel nagy rombolást végezhet a szél!
Éjszaka rendkívül változékony időjárásra számíthatunk.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]