Gázolaj árak 617 Ft Benzin árak 609 Ft EUR 407.66 Ft USD 371.89 Ft CHF 432.71 Ft GBP 477.78 Ft

Akciós Bor 2 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények AGROmashEXPO gépek

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Borok igen széles választékából tudunk szemezgetni a Piactéren, szinte valamennyi hazánkban termesztett borszőlőből készülő bor megtalálható az apróhirdetések mezőnyében.
A bor hirdetései kategória leggyakoribb vörösbor, fehérbor és rozé (felölelve az édes, félédes, félszáraz, száraz borok teljes spektrumát) fajtái a következők: merlot, hárslevelű, Cabernet Sauvignon, kékfrankos, olaszrizling, Sauvignon blanc, zweigelt, rizlingszilváni, Generosa, Otelló, Chardonnay, muskotály, fűszeres tramini, zenit, blauburger, királyleány, furmint, cserszegi fűszeres, kunleány, móri ezerjó, ottonel muskotály, szürkebarát, Irsai Olivér, Néró, syrah, zöld veltelini. A felsorolás természetesen a cuvée borok említése nélkül nem lehet teljes.
A megjelenő borfajták szinte hazánk összes jelentős borvidékét reprezentálják, az esetek nagy részében közvetlenül a bortermelő gazdák kínálják eladásra termelői boraikat. Ennek tükrében kisebb és nagyobb volumenre vonatkozó ajánlatok egyaránt megjelennek az apróhirdetések között, ahogyan folyó és palackozott borokkal is találkozhatunk, sőt még lepárlásra szánt borokat is árulnak egyes hirdetők.
Olvasson tovább
23.000 Ft
21.850 Ft
1 hete hirdető
2025. március 25. 23:20 Bor Budapest, Budapest (XVI. kerület)
1 palack (0,75 l) Pannonhalmi Infusio 2017 vörösbor keresi értő és szerető új tulajdonosát.
1 db
7.500 Ft
6.500 Ft
1 hete hirdető
2025. március 25. 23:18 Bor Budapest, Budapest (XVI. kerület)
1983-as Tokaji Aszú 5 puttonyos eladó 1 palack (0,75 L)
1 db
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Micsoda időjárás! Azt hitted, egyetlen nap az egész?
Micsoda időjárás! Azt hitted, egyetlen nap az egész?
A szél megélénkül, a hőmérséklet csak lassan emelkedik.
A higany az ételekkel észrevétlenül kerülhet be a szervezetünkbe
A higany az ételekkel észrevétlenül kerülhet be a szervezetünkbe
Higany rejtőzhet az ételeinkben is. Tudd meg, mely halakat érdemes kerülnöd az...
10 hektárnyi új üvegház épülhet a Dél-Alföldön
10 hektárnyi új üvegház épülhet a Dél-Alföldön
Fejlesztések és áfamentesség adhat lökést a zöldség-gyümölcs ágazatnak.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]