Gázolaj árak 616 Ft Benzin árak 608 Ft EUR 391.7 Ft USD 360.23 Ft CHF 407.66 Ft GBP 463.61 Ft

Fórum

Agrárpolitika

Létrehozta: Szabi. , 2021-02-12 06:56:53

Kedvencekhez Segítség

520 hozzászólás
Nincs profilkép
#70 gcastle
2021-02-13 13:17:08

Válasz Soros #59. hozzászólására

Nem állítottak valótlanságot? Legalább egy tulajdoni lapot tudna felmutatni az álhírgyár! De nem tud, és majd hónapok múlva az esetleges helyesbítést (mert ugye a nagy szólásszabadságban bocsánatot kérni nem szokás...) is így fogja szórni szét frutti helyett? Majd lesz valahol írva két sor 6-os betűmérettel, mert az viszonz szokás...smile thumbdown

Abban viszont igazad van, hogy parasztság hülye része nem tud venni 1 hektárt sem, de annak a résznek mindegy a mikor meg a politikai irány is!

#69 Hús Futár
2021-02-13 13:10:13

Válasz Földönfuto #61. hozzászólására

Felénk is van olyan aki jóm inőségű 6 hektár helyett konyhabútort vett . De kár az ilyen embert hibáztatni mert akkor mást látott a világban , meg azért sokan nem hitték el hogy a vége és nem jönnek újra államosítani a senkiházi pribékek .

#68 kulakman
2021-02-13 13:02:21

Válasz Szabi. #64. hozzászólására

Jóapám aki már sajnos nincs közöttünk , de bő 90-et megért , és soha egy napot sem volt tsz-ben, úgy indított az első árverésre "föld nélkül haza ne gyere", mi a tesómmal ezt betartjuk azóta is , (ami mozgatható pénz terem körülöttünk az mind megy földre )és nem bántam meg semmit , mert én iparos voltam jó állás jó fizetés , ennek pont 25 éve lesz mármint ,hogy otthagytam az ipart , ma már nyuggerként tanítgatjuk a fiainkat mi is, hátha nem vész kárba az eddigi munka , és büszkén mondom sikerült vennem egy darabot abból a földből ami a nagyapámé volt 103éve az első világégésből hazatérve!

#66 bandigh
2021-02-13 12:15:19

Válasz Szabi. #64. hozzászólására

Meséltem már h volt aki mindig emlegeti, hogy a nagyszobába vett egy szekrénysort, azért 100 hektár legelőt kapott volna. Csak akkor máshogy gondolkozott smile sweatdrop

#65 hasutas1
2021-02-13 12:08:22

Válasz Szabi. #64. hozzászólására

Ami többszörösen megtérült smile thumbup

Nincs profilkép
#64 Szabi.
2021-02-13 11:59:55

Válasz Földönfuto #61. hozzászólására

Az akkori parasztok, akik tudták, hogy mit is vesznek, szinte minden pénzüket bele tették, ami csak volt.smile oops

Nincs profilkép
#63 d-032a
2021-02-13 11:45:02

Válasz Soros #59. hozzászólására
Azért nem lehet, vagy nem érdemes veled "vitázni", mert alapvető dolgokat nem veszel tudomásul.
A jobboldali, konzervatív gondolkodás tényszerűbb, jobban valóság alapú, mint a bal.
Tehát, már csak azért sem vettek hülyére, mert régóta tisztában vagyok azzal, hogy a fent lévők általában, bort isznak és vizet prédikálnak, és nem jóságos mikulásbácsik.

Amiket ti botrányként, tálaltok, pl Putyin királyipalota, Szájer, és Rogán-föld az mind a "történelmi rögvalóság".
A hülyérevétel ott kezdődik, ha valaki bekajálta valamikor, hogy nem így működik a politika. És most úgy adja elő, hogy micsoda felháborító dolgok vannak.

És hiába verem a se..em a földhöz, és hiába tartom helytelennek, attól az még így működik.
Ha azt mondja valaki, hogy a baloldal nem így csinálta és csinálja majd, akkor az engem hülyére akar venni.

A másik vesszőparipád a "tények és érvek". De ez nem jó út.
Tegyük fel, hogy van 20db tény amit te is és én is ismerek. A 20-ból 15 rossz és 5 jó. De ha nekem az az 5 jó annyit megér, hogy a 15-rosszat kiegyenlíti, te akkor sem fogod megérteni, hogy én miért "nem láttam" a 15 rosszat, és ezért azt gondolod, hogy hülye birka vagyok.
Pedig, csak te nem tudsz róla, hogy én már rég mérlegre tettem a jó/rossz arányt.

Te engem látsz tájékozatlannak, én meg téged. De szerinted, egymás lehülyézésének van értelme.




Nincs profilkép
#62 gcastle
2021-02-13 11:29:20

Válasz Földönfuto #61. hozzászólására

Ennyi, az első 100 hektár 500ft/Ak-ért vette a család, később bánták, hogy az akkori megtakarítást nem dobták bele, nem lenne a sok társtulajdonossal állandóan a gebasz!

Nincs profilkép
#61 Földönfuto
2021-02-13 11:17:04

Válasz Soros #59. hozzászólására
A paraszt akkor volt hülye,amikor 500ft/AK áron nem vásárolt be annyi földet amennyit bírt.Nem most kell siránkozni.

Nincs profilkép
#60 jakabanrdas
2021-02-13 10:53:27

Válasz Soros #59. hozzászólására

Hehe tök jól kiforgattad amit a kollega írt.
Te ehhez értesz nagyon úgy látom.

Egy dolgot szeretnék kérdezni. Ha hitelt vett fel az miért a TI pénzetek? Ezt nem értem.

Ti azt szeretnétek, ha rendszerváltás lesz, akkor mindent államosítsanak mindenkitől (tőled is) és akkor lehet mindenki egyenlő. Vissza a TSZ korba? Az az utópia? Vagy ezt, hogy kell érteni? Minden a TI pénzetek? A Banké is?
Ha fideszes vesz fel hitelt akkor azt nem kell visszafizetni? Ezt hogy döntik el? Van rá kérvény papír? Küldd már át, mert akkor Fideszes leszek én is inkább. Szerintem nem így működik, csak így adja elő az általad hitelesnek és függetlennek írt napilapok. De nem független az.

#59 Soros
2021-02-13 10:39:25

Válasz d-032a #41. hozzászólására

Akkor minek vagy itt és minek irogatsz, ha nem zltetezik ez a topic és a süllyesztőbe kívánod???

Hogy jön ide a szájer? Jó hogy nem az is a baloldal hibája, hogy egy kormánypárti politikust elkaptak egy bu*zi orgián droggal a táskájában kijárási korlátozáskor...ne legyél már ennyire egyoldalú, lejáratod magad. Ez a fidesz, vállalni kell nekik, ez az ,,ember” képviselt minket Európában, szégyen...az egész országra nézve.
Nem állítottak valótlanságot, a földügylet megtörtént!!!!
Attól hogy rogán azt hazudja, hogy nem így van, él az adásvételi szerződés!!!
Nyilván nem állhat ki, és mondhatja, hogy hülye birkák vettem ezer hektár földet a ti pénzetekből, amit soha nem fogok visszafizetni, csak a töredékét...smile hammer
Úgy hogy a hülye paraszt meg 1 hektárt se tud venni.

Ezzel megint a fityisz járatta le magát, de nektek mindegy mit csinálnak, ők a királyok..

A fidesz 10 éve hülyére vesz titeket, és ez számomra nagyon vicces...ha ez kell nektek, legyen.

Nincs profilkép
#57 d-032a
2021-02-12 20:13:51

Válasz Mihály #53. hozzászólására

Nem ide tartozik, -de csak leírom-, legfeljebb ez is törlésre kerül.
Az egyik lényeges törvényszerűség az éleben a következő: Pl. egy mondanivaló,vagy információ értékét, tartalmát, vagy fontosságát sohasem a kibocsájtó, küldő fél, vagy oldal határozza meg, hanem a fogadó, érkező fél, vagy oldal.

Ez a törvényszerűség, az élet legkülönbözőbb területén ugyan úgy működik.

Néhány példa:
Hiába van egy pendriv-on, bármilyen fontos információ, adat, ha abból az adatolvasó herkentyű, amibe bedugták, csak a felét tudja kiolvasni. Akkor a fogadó oldalon csak fél információ van, amivel dolgozni lehet.

Vagy:
Hiába szórunk ki 200kg műtrágyát, ha az adott növény, -bármi okból-, csak 50kg-ot tud felvenni. Akkor 150kg műtrágyának a fogadó oldalon ( ennél a növénynél), nulla, semmi az értéke. Csak, majd esetleg a következő szezonban számíthat esetleg.

Vagy:
A francia karikaturista elindított egy információt, -a szólásszabadság jegyében-, egy Mohamed karikatúrát. Ebből az információból a vevő oldalon, voltak olyanok, akik nem szólásszabadság, hanem vallásgyalázás információt olvastak ki.Tehát nyugodtan lehet bármit szabadon elindítani a világba, de a törvényszerűség miatt, a kapott információ a fogadó oldalon valakinek azt jelentette, hogy lepottyant egy fej.

Szóval, ha nem törődsz azzal, hogy mások, hogyan értelmezhetik a mondanivalódat, akkor ezután se rendezd mondatokba.

Nincs profilkép
#56 Mihály
2021-02-12 20:10:45

Válasz d-032a #55. hozzászólására Mát most nem kutatok az Osztrák titkos rendőrség elemzése után mikor az első előadás lement.Szóval ez a szép anya nyelvünk okozott már a történelem során néhány furcsaságot kinek csalódást kinek gonosz mosolyt a vigyorgóra.smile surrendersmile bansmile cowboy

Nincs profilkép
#55 d-032a
2021-02-12 19:25:31

Válasz Mihály #53. hozzászólására
Rabó megelőzött, de ezt a példát akartam mutatni:

"A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

"A királynét megölni nem kell,-, félnetek jó lesz,-, ha mindenki egyetért,-, én nem,-, ellenzem."

"A királynét megölni nem kell félnetek,-, jó lesz,-, ha mindenki egyetért,-, én nem ellenzem."

Anno, emberélet múlott rajta, hogy hogyan értelmezik az első mondatot.

Nincs profilkép
#54 Rabó001
2021-02-12 19:10:50

Válasz Mihály #53. hozzászólására
Ezt valahol olvastad, ami így is van. Viszont ez csak egy darabig működik.
De ettől függetlenül durván félreérthető vagy épp értelmezhetetlen sokszor az ideömlesztett szóhalmazod. Egy hosszabb szövegnél már nagyon nem mindegy, hogy hol vannak a vesszők, meg hogy 10 sort egy mondatként írsz. Ez nem kötözködés ám, ezt jó lenne ha megértenéd. Te valószínűleg azért nem veszed észre, mert abból indulsz ki hogy te tudod mit akarsz közölni. Látod, nem csak én tettem szóvá, de ha neked így jó, folytasd nyugodtan. De ez egy írásos fórum, itt a leírt szöveget látják a többiek. Én meg olyan földhözragadt vagyok, hogy a leírt szöveget szoktam elolvasni és arra válaszolok. Tudom, maradi szokás, de ez van, szerintem hasznos.

És ez nem a személyed elleni támadás, ez tény. És nem egy elütésről, vagy helyesírási hibáról van szó, ez mindenkivel előfordul. Személyeskedésnek meg főleg nem személyeskedés, hisz ahhoz ismernünk kéne egymást. Vagy minimum az a személyeskedés, ha azt írja valaki reagálásként egy hozzászólásra, hogy XXX nem jól tudja, mert ő hülye.

Nincs profilkép
#53 Mihály
2021-02-12 18:45:27

Válasz d-032a #48. hozzászólására erre neked is annyit tudok írni mint sok másnak, amit a tudósok állapítottak meg de te is kipróbálhatod. Mégpedig csak az első és az utolsó betű legyen azonos a szóban a többi csak annyi, hogy a magánhangzók helyére magánhangzó a mássalhangzó helyére mássalhangzó kerüljön mert az emberek 95 % szavakat olvas nem betűket de mint írtad a vessző és pont is van sokkal könnyebb érteni a szöveget. smile bansmile cowboy

Nincs profilkép
#52 d-032a
2021-02-12 17:57:49

Válasz TeljesenMindegy #50. hozzászólására

A trágya külföldi csomagolásban, az nem trágya marad, ugye? Hanem, rózsaillatú babakakivá változik?

Nincs profilkép
#51 Moderátor
2021-02-12 17:55:54

Moderálási elveink miatt törölve: 2021-02-13 07:58:47

#50 TeljesenMindegy
2021-02-12 17:26:23

Válasz Soros #38. hozzászólására

A trágya nemzeti színű csomagolásban is csak trágya marad.

Nincs profilkép
#49 Ádám05
2021-02-12 16:19:57

Az valahogy elsiklik, hogy Rogán új apósa lehajolt cca. min 300 milláért a szaktanácsadói rendszerből ahol átfolyatják magukon és leveszik a rendszerben levő hivatalos ? kb 10% marzsot.
Miközben 5 éve nincs támogatott szaktanácsadás, nehéz érte lehajolni és ha le is hajolnál nem éri meg felvenni.
Így elcseszni egy komplett jogcím pályázatot.

Nem is értem, szaktanácsadóknak semmi lobbijuk sincs?
Mindegyik mögött ott van 5-50 ügyfél, csak ki kellene menni nyitott szájjal..

Nincs profilkép
#48 d-032a
2021-02-12 15:59:34

Válasz Mihály #45. hozzászólására
Egyébként, már nagyon sokan, sokszor kérték, hogy legalább néhány írásjelet tegyél valahová a mondanivalódba.
Mivel, mindenkit leto.sz nagyívben, ezért ebből vissza is jár neked is. Én jópár évig tiszteletben tartottalak és csak azután lettem veled szembe...(ilyen).

(Tudom, hogy nekem is vannak helyesírási hibáim.)

Nincs profilkép
#47 Mihály
2021-02-12 15:56:21

Válasz d-032a #46. hozzászólására Nem csak erről volt szó attól már régebb óta ismerlek de ne feszegessük az olvas aki ide feljön az ír aki ide regisztrál s kész ennyi smile oopssmile cowboy

Nincs profilkép
#46 d-032a
2021-02-12 15:47:47

Válasz Mihály #45. hozzászólására
Köszönd meg soros barátodnak. Ha nem hülyézett volna le, akkor nem vauztam volna hozzá.
Persze fogalma sincs, hogy miért csak provokátornak tartom.
Gondolom, ti sokat visztek előre.

Nincs profilkép
#45 Mihály
2021-02-12 15:29:42

Válasz d-032a #41. hozzászólására s ami lemaradt az előbb ha nekem nem tetszik egy újság nem adok érte pénzt ha nem tetszik egy böngésző nem töltöm le ha nem tetszik egy hozzá szólás nem olvasom el s ha neked nem tetszik az amit írok ki kért meg rá hogy a te szellemi értelmi szinteden jellemezd lapoz tovább s foglalkozz azzal ami neked jó majd itt lesz az is akit te is szívesen olvasgatsz légy türelemmel nem hiszem hogy ez az írásod előrébb vitt volna valamit is smile surrendersmile cowboy

Nincs profilkép
#44 Mihály
2021-02-12 15:23:17

Válasz Rabó001 #39. hozzászólására itt mindegy de hogy az ország gyűlésen a fontosabb témában már a saját szavazóiban sem bízik a vezér s kártya nélkül működöt a szavazó gép ugye az már azért elég mellbe vágó a érdekes módon nem hozta a kormány média sem az origó de azért a Dunán túl is vannak még becsületes emberek kik rögtön felrakták a facéra s mit ad isten nem kis felháborodást keltett a saját házuk táján is hogy már őket is hülyére veszik akkor mi mit szóljunksmile surrendersmile cowboy

Nincs profilkép
#43 Mihály
2021-02-12 15:17:49

Válasz d-032a #41. hozzászólására akkor tapsolhatsz mert te kimaradtál..... vajon miért??...smile thumbupsmile oopssmile cowboy


Nincs profilkép
#42 Claastra.
2021-02-12 15:05:03

Nem látom a valós embereket, csak nicknev mögé bújt senkiket

Nincs profilkép
#41 d-032a
2021-02-12 14:59:43

Válasz Soros #38. hozzászólására

Azért örülsz, mert neked se esett le, hogy ezzel az üggyel valójában a baloldalt (és téged) vettek hülyére.

Ezért, kár volt annyira hiányolni az Agroinform.hu-ról politikai topicot, hogy ilyen színvonaltalan, bulvárszinten menjen, mint ahogy pl. te és Mitite műveli.

Nagyon igaza volt DízelTibiBácsinak, hogy az ilyesminek bőven van helye a facebukon, és aki ezt akarja, az menjen oda.
(Remélem ez a topic is a süllyesztőbe kerül, mivel a színvonala máris borítékolható.) Kinek hiányzik az, hogy a kívülről fórumra tévedő olvasók, egy alig írástudóval (mitite), mint leggyakoribb törzskommentelővel azonosítsák a gazdatársadalmat.

Ez a Rogánné-ügy is, ugyanaz mint a Szájer-ügy.
A jobboldalt azért nem érdekelte Szájer, mert már régóta lehet tudni, hogy a politika és a politikusok mást mutatnak kifelé, mint amik a háttérben vannak.
A baloldal viszont behúzta magát a csőbe, mert kiderült róluk, hogy valójában nem is toleránsak és elfogadók, hanem azt várták volna a fidesztől, hogy lettek volna homofóbok és Szájert már rég dobták volna ki.

Ezen a földügyön is a balodlali média csúszik el. Mert attól függetlenül, hogy majd kié lesz a föld és milyen hitelből majd valamikor, most mégis valótlanságot állítottak. És ezzel tele lehet a jobboldali média.
A baloldal, persze magyarázhatja, de mégis sokaknak az jön le, hogy minimum amatőrök voltak.

Szerintem a színvonal ott kezdődne, hogy nem azon hahotázol, hogy a fidesz hülyére vette a híveit, akkor, amikor valójában a baloldal csinált hülyét magából.



Nincs profilkép
#40 milan.80
2021-02-12 14:16:28

Válasz Soros #38. hozzászólására

Ki néz hülyének kit?

https://www.vadhajtasok.hu/2021/02/12/gyurcsanyek-hazibuzija-ujabb-ordenare-hazugsaggal-hergeli-az-embereket

Nincs profilkép
#39 Rabó001
2021-02-12 13:38:54

Válasz Soros #38. hozzászólására

Persze. Kommunikáció kérdése. Mint a mellékelt példa mutatja, aki ide feltette meg itt hozzá akármit, ő sem olvasta el, akkor a hasonló átlag polgár mit csinál? Kb. semmit, hallja a hírekben, meg meg 20 másik dolgot, jön a 3.hullám, lesz vakcina, nem lesz.

#38 Soros
2021-02-12 13:33:54

Válasz Rabó001 #24. hozzászólására

Akit hülyének lehet nézni...azt hülyének is nézik...
Mellékelt példa mutatja....
És még ilyenkor is mentik ami menthető...smile lolsmile lol
Istenem

Nincs profilkép
#37 csontii
2021-02-12 12:03:05

Válasz Mihály #36. hozzászólására

A politikai részére nem kívánok válaszolni,csak a szakmaira. Az állam két féle módon tudná megvenni.
1. Ha a tulaj felajánlja megvételre.
2.Ha a kifüggesztéskor él az elővásárlási jogával. Álltalában nem szokott.
Úgyhogy nem kell itt zagyvaságot összehordani.

Nincs profilkép
#36 Mihály
2021-02-12 11:49:54

Válasz Rabó001 #24. hozzászólására
Na te jobban átnézted nekem ez fel sem tűnt de mindegy csak a tisztánlátás képen raktam ide hogy vannak akinek az is lehet ami másnak álmában sem fordult meg a fejében pedig biztos let volna rá jelentkező ha az állam veszi meg s piacra dobja smile surrendersmile cowboy

Nincs profilkép
#35 Mihály
2021-02-12 11:46:22

Válasz jakabanrdas #33. hozzászólására
Mert nem is volt még olyan hogy a kormány elengedte ugye???? szerintem igen s ettől félek ez is így fog járni a sok többi mellett smile surrendersmile cowboy

Nincs profilkép
#34 Szabi.
2021-02-12 11:23:25

Válasz jakabanrdas #33. hozzászólására

Szóban forgó földre, a szóban forgó hitel simán vállalható.

Nincs profilkép
#33 jakabanrdas
2021-02-12 11:21:09

Válasz Mihály #32. hozzászólására

Csak hogy értsd mire gondolok.

Ha Gyurcsány venné az se érdekelne. Én nem vennék fel hitelt. Ha bevállalja hát hajrá. Nem zavar.
De lehetne Jakab is. Nekem mindegy. Azt vesz amit akar, saját pénze. A hitel az nem ajándék úgy gondolom.

Nincs profilkép
#32 Mihály
2021-02-12 11:17:40

Válasz jakabanrdas #31. hozzászólására Lényegében nekem is mindegy nem hányok epét nem is irigylem tőlük csak az a vérlázító hogy az egyelőknél van egyenlőbb s milliárdokról szól ami józan paraszt ésszel is nehéz össze kuporgatni még 1 milliárdosnak is nem hogy ilyen kis embereknek mint mi vagyunk s tisztában vagyok vele hogy ti tapsoltok mert nem került külföldi kézre ugye ...smile thumbupsmile oopssmile cowboy

Nincs profilkép
#31 jakabanrdas
2021-02-12 11:13:27

Válasz Mihály #29. hozzászólására

Én nem hányom az epét irigységembe. Nekem 8 ki mit vesz.

A többi a te dolgod. smile biggrin

Nincs profilkép
#30 Mihály
2021-02-12 11:12:25

Válasz Földönfuto #22. hozzászólására Majd a bíróság eldönti....smile oopssmile cowboy

Nincs profilkép
#29 Mihály
2021-02-12 11:08:54

Válasz jakabanrdas #27. hozzászólására ja mert min 20 százalék önrésszel kell rendelkezned ha nem hiszed próbáld meg ..smile thumbupsmile cowboy

Nincs profilkép
#28 Mihály
2021-02-12 11:07:43

Válasz jakabanrdas #21. hozzászólására Nos addig ami napvilágot látott info volt még megállta a helyét ma már jóval többet lehet tudni róla ha nem vetted volna észre . de hát neked hiába is írom mert te (hogy igazad legyen s legyen benne személyeskedés )úgy sem fogod fel ...smile oopssmile cowboy

Nincs profilkép
#27 jakabanrdas
2021-02-12 10:56:06

Még mindig rá lehet ígérni.
Szóval nem értem, hogy tényként közölt feltevések vannak.
Adni kell jobb ajánlatot és azé a föld. Még senkinek nem csapták le a kezéről a földet? 1,6m aprópénz. Ha nekik jó üzlet másnak miért nem az? Másnak is adnak hitelt, ennyi földre. Fedezetnek tökéletes. Olyan érdekes ez.

De persze, csak személyeskedjen mindenki. Azzal előrébb halad a vita. Csak így tovább.

#26 Moderátor
2021-02-12 10:44:39

Moderálási elveink miatt törölve: 2021-02-13 07:59:33

#25 Soros
2021-02-12 10:43:08

Válasz jakabanrdas #17. hozzászólására

Origo...smile lolsmile lolsmile lol
És a családja nevére került valami föld esetleg???
Vagy azt nem nyomozta az origosmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#24 Rabó001
2021-02-12 10:43:01

Válasz jakabanrdas #21. hozzászólására
Csakhogy ez egy idézet volt egy Ángyán által írt cikkből. Csak ezt Mihály szokás szerint semmilyen formában nem tüntette fel.

Amúgy meg az egész szerződés elolvasható a kifüggesztések között, amiből egyértelműnem kiderül, hogy az egyik vevő Obrusánszki Barbara, 1/5 arányban. És ha ez a nő a Rogán felesége, márpedig a hírek szerint az, akkor bizony ő az egyik vevő. Ezek egyszerűen hülyének nézik a népet.

És lehet hogy a mai cikk szerint még igaza is van Rogánnak, mert ha még nem történt meg a hatósági jóváhagyás, majd a fizetés, akkor még nem vett semmi földet a felsége. Ugyanis a szerződésből kiolvasható, hogy a hatósági jóváhagyás jogi képviselő általi átvételét követő 90 napon belül utalja át az eladóknak a bank a pénzt és ekkor adják az új tulaj birtokába a földeket.
Persze ez csak idő kérdése, és az emberek hülyének nézése.

Nincs profilkép
#22 Földönfuto
2021-02-12 10:09:11

Válasz Mihály #20. hozzászólására

És az mennyire tetszik neked,hogy Lackner Csaba 1.5 milla kártérítést kér mert megsértették a becsületét.Akkor az mszp is jogtalanul zárta ki?Még lehet őket is bepereli.

Nincs profilkép
#21 jakabanrdas
2021-02-12 10:04:44

Válasz Mihály #20. hozzászólására

"Senki" nem mondott ilyet... smile cryingsmile cryingsmile crying

1

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Átalakulóban Európa tejpiaca, de még mindig túl sok tejterméket fogyasztunk
Átalakulóban Európa tejpiaca, de még mindig túl sok tejterméket fogyasztunk
Egyre több növényi alapú ital kerül a boltok polcaira.
Bajban a bogyós gyümölcs termelés: jelentős a csökkenés az előző szezonhoz képest
Rolmet burgonya válogatóasztal
Rolmet burgonya válogatóasztal

1.699.999 Ft

NAS keret
NAS keret

120.000 Ft

Eladó Magyar vadas és egyéb keverék nyuszik élve vagy konyha készen
Eladó Magyar vadas és egyéb keverék...

3.500 Ft

Mbp 6,5 pótkocsi
Mbp 6,5 pótkocsi

1.450.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2024 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]