Gázolaj árak 589 Ft Benzin árak 584 Ft EUR 401.93 Ft USD 366.03 Ft CHF 426.8 Ft GBP 479.62 Ft

Fórum

Segítség villanypásztor vételhez

Létrehozta: sps , 2009-02-24 17:49:11

Kedvencekhez Segítség

595 hozzászólás
Nincs profilkép
#245 ano
2016-08-06 17:17:15

Válasz kelemen81 #244. hozzászólásáraén megvettem, az se gond, ha ennyiért csak egy kört tud, akkor egyből duplája kell. de komolyan, ezeket te össze tudod gyógyítani?

Nincs profilkép
#244 kelemen81
2016-08-06 14:59:52

Válasz Gézabá #242. hozzászólására50alatt ki lehet hozni ha csak szabotazs erzekelo mondjuk nyitasra meg mozditasra meg testepes riaszzas egy gsm pager 15 ezer ft egy dœlés erzekelo 4000ft 2db rele 3000ft es mar csak egy tell kartya kell bele ...pdsmile biggrin

Nincs profilkép
#242 Gézabá
2016-08-06 10:58:47

Válasz ano #238. hozzászólásáraBruttó 50-ezerét nekem is kéne vagy 20-25 db, akkor rakatnék az összes legelőmre, karámomra ! Tudtok ilyen embert valahol a világba ? aki eljönne és megcsinálná a GSM riasztókat a villanypásztoraimra, nekem elég lenne egy körre is ennyiért, adnák neki ételt, italt, szálást meg egy 24 karátos aranygyűrűt a végén ha működni fog.

Nincs profilkép
#241 ano
2016-08-05 17:09:39

Válasz villanypasztorriaszto #240. hozzászólásáraha már 2.5 fél sornyi választ idepengettem, annyival megtisztelhetnél mindenkit, hogy leírod, hogy ennyiért cumit lehet venni a 4-es mellett, de tőled 10 deka műanyagaot meg kevés gyantát soha...

Válasz avm #239. hozzászólásáraA profi vezérlő elektronikával szerelt villanypásztorok képesek figyelni a vezeték rendszeren keletkező, feszültség áthúzásokból adódó terheléseket, ebben az esetben az elektronika próbálja úgymond "pótolni" az ott elveszett energiát, vagyis megnöveli a kimenő energia nagyságát, egy bizonyos határig. Azonban a tartós rövidzárlatot a készülékek általában nem viselik el hosszabb ideg. Abban igazad van, hogy vannak felső kategóriás villanypásztorok amiben van hasonló védelem de azok ára is magasabb, bár a gyártók újabb, egyre okosabb "intelligensebb" készülékeket dobnak piacra a közép kategóriában is.

Nincs profilkép
#239 avm
2016-08-04 20:14:30

Válasz villanypasztorriaszto #237. hozzászólásáraEgy jobb gyári készülék nem megy tönkre a rövidzártól

Nincs profilkép
#238 ano
2016-08-04 18:06:38

Válasz villanypasztorriaszto #237. hozzászólásárakéne, max bruttó 50-ért, telepítve, készre rakva, betanítva, termék támogatva, ahogy kell, és ennyiért legalább 2 kört figyeljen és riasszon.
120-ért egy kört figyelni, az horror. és nem irigységből mondom, de 120-ért már egész pofás számítógépet adnak...

Tisztelt gazdálkodók - állattartók !

Használnak-e valamilyen technikai, elektronikai eszközt a villanypásztor kerítésük, elektromos karámjuk, elektromos kerítésük hibáinak, zárlatainak jelzésére a rendszer megfelelő működésének ellenőrzésére ? akkumulátor merülés vagy hálózati áram kimaradás hibáinak jelzésére ? Esetleg előnyösnek tartják-e ilyen eszközök használatát hosszabb-rövidebb kerítések ellenőrzésére, ha igen milyen milyen összeg határig használnának jelző riasztóeszközöket? Ezt főleg azért kérdezem, mert több megkeresés érkezett villanypásztor készülék javítással kapcsolatban amelyek egy része feltehetően azért is hibásodhat meg, mert a készülék kimenetét egy zárlat vagy feszültség áthúzás tartósan terheli és amikor a gazda túl későn veszi észre a hibát akkorra már valami tönkrement. Ezeknek a készülékeknek a javítása , cseréje költséges "játék" is lehet, nem beszélve az esetlege állatszökések okozta problémákról.
Tisztelettel várnám hozzászólásaikat a téma körben.

#236 colizoli
2016-07-18 21:56:01

Válasz endypapa #233. hozzászólásáraIgazából bármelyik elektronikai müszerész eligazodik rajta, mert nem túl bonyolult szerkezetek.

#234 Bandita29
2016-07-18 16:54:44

Válasz endypapa #233. hozzászólásáraTiszteletem!

Nekem mikor tönkrement, tv szerelőhöz vittem el. Megcsinálta egy pillanat alatt. Rákell kérdezni a környéken,hátha van egy épkézláb műszerész.

#233 endypapa
2016-07-18 16:18:29

Valaki tud ajánlani villanypásztor javításával is foglalkozó szakembert?

#232 endypapa
2016-07-18 16:17:01

Segítség villanypásztor vételhez


Horizont agrar villanypásztor készülék vásárlását nem ajánlom senkinek!
Bekrepált pár hónappal a garancia lejárta után. MAGYARORSZÁGON NEM JAVÍTJÁK!
Németbe küldik szervibe, a postaköltségen felül + 4000 forint (vizsgálati díj) előre befizetése után. Ha elfogadom a német javítási díjat, megcsinálják, és beszámításra kerül a 4000 ft, ha nem, ugrik a készülék is mag a pénz is. smile hammer

Válasz krisztiankalaszi #222. hozzászólásáraÜdv !

Szívesen segítek neked a villanypásztor arám problémáid megoldásában, ha még nem találtad meg a megoldást és igényt tartasz rá, még abban is, hogy milyen energiaellátó kell, kiszámolom, hogy a tartozékokból, anyagokból stb. miből hány darab, méter kell stb. A legegyszerűbb módja ha csinálsz egy alap rajzot kb. méretekkel az elképzelésedről és küld el e-mailben és találd ki mi az összeg amennyiből szeretnéd megvalósítani elképzelésed. Ha nem tudod szkennelni a rajzot valaki biztosan segít a családodból ismerőseid közül. Egyenlőre ennyi!

#230 csoppika
2016-07-01 17:13:38

Válasz krisztiankalaszi #228. hozzászólásáraAz engedélyezettnél nagyobbat ne vegyél , mert ha vkit agyonvág, akkor a kaját készítheted a kaptárban a "kollégáknak"...

Nincs profilkép
#229 krisztiankalaszi
2016-07-01 17:07:15

Válasz Radocz #227. hozzászólásáraHàt èn asztalos vagyok. A kèrget hàmozom le max nekem ez kinai. Irtam is aszem. Hàtul az erdösz rèszbe tennèm a fixet a màsik legelö. Azt olvastam hogy alatta kasza van meg olyat is hogy leègeti....hàt akkor most melyik? De ez a legkevesebb. Amugy nyugodtak mèg. Most u alakban keitès egy oldal meg akàcból egy tàkolt keritès csirkehàlovan. Elsö 2-3 nap kijött egy pàr azota megcsinàltam nem is probàlkoznak. Lelet lent is igy csinàlom meg csak drotkeritèssel azt meglàtom. Öz diszno van vagy volt februàrban. Most nincs uj turàs özeket se làtni.

Nincs profilkép
#228 krisztiankalaszi
2016-07-01 17:00:45

Válasz krisztiankalaszi #225. hozzászólásáraDe vègül csak leirtad!:-) nem nem azt vàrtam, hanem hogy egy megbizhato gèpet beirnak ami nekem ide jó. Ès hogy milyen drotot vegyek hozzà ha nem akarom szètsz*pni az agyam! Elhiheted, hogy egyedül èpületalapot èpületekeket olakat èpiteni, földet turni, feljavitani, vetni ültetni,keltetni, àllatokal foglalkozni ètelt kèsziteni nem egyszerü. A f*szomnak olvasgassam àt a hszeket meg azt a nyomorult reklàmembert ès a mobilos jelzö dumàt! Mert az arc nem tud èrtemezni meg normàlisan segiteni. A te vàlaszod jó volt. De a gèpek között is mi alapjàn böngèsszek? Van itt eu szabvàny 5 j de van afeletti is ha jol vettem ki. Na mindegy èn vagyok a szemèt mert egy forumon merek kèrdezni ès szovàteszem ha nem a kèrdèsemre vàlaszolnak! :-) ilyen a magyari!smile thumbup

#227 Radocz
2016-06-30 15:34:31

Radócz István - Agroinform.hu személyes üzenet:
Figyelmesen, mindent végig olvasva, szerintem is kihámozható, mi lenne neked a legjobb.

Valahol hallottam, hogy a színe sem mindegy.
Egyesek a 2 mm-es acéldrótra esküsznek.
A kecske ellen kell a legerősebb, mert .... (ez a tapasztalat.

Ha apró jószág ellen is akarod, akkor közel kell az alsó sor a földhöz. Ekkor a gyom miatt áthúz. sűrűn kell alatta kaszálni.
Mindig legyen benne áram.

Nekem nincs, de már tettem fel kérdést, (vagy csak akartam) mert tervezve van.

Javaslom, hogy az elképzelésed írd meg újra és akkor talán használhatóbb választ kapsz.
smile cowboy

#226 csoppika
2016-06-30 13:42:50

Válasz krisztiankalaszi #225. hozzászólásáraNe legyél már ennyire fogalmatlan...
Ha kerítést vennél a területhez...gondolom össze tudnád számolni a kerületét, nem?
A többihez beírod a keresőbe: villanypásztor, a képeknél elég sok infót megtalálsz.
Itt meg megkérdezed, hogy pl vadak bemenetele ellen jó-e ez v az a készülék... Esetleg hol tudnak olcsóbban...
Mit vártál? Majd elregéli vki, hogy :Kisfiam vegyél 19db karót, 340m drótot, 345 szigetelőt, ásd le a karót 42,5cm-re, 2.34 méteremként???
A vill pásztor azért vill pásztor, mert mobil. De a szigetelőket felrakhatod kerítésre is. Ha van hálózat, van olyan adapter is...

Nincs profilkép
#225 krisztiankalaszi
2016-06-30 13:02:44

Válasz colizoli #223. hozzászólásáraÀtolvastam. A kèrdès mèg nyitott! Elb**ztam rà egy kis időt mert aki valaszolt csak jàtsza az eszèt, nekem meg vàlasz kell. De majd megoldom màskèppen. A kèrdès egyszrü, adatok megvannak, kàr hogy rossz helyen tettem fel. Kösz a semmit!

Nincs profilkép
#224 krisztiankalaszi
2016-06-30 01:43:32

Válasz colizoli #223. hozzászólásáraKètlem. De ha nincs màs. Tudod egyedül csinàlom ezt gondoltam lesz olyan honfitàrsam aki segit....màrmint egyedül èlek ès alakitok ki egy tanyàt a semmiből, ha ez mond valamit. Köszi

#223 colizoli
2016-06-29 21:21:05

Válasz krisztiankalaszi #222. hozzászólásáraOlvasd végig a topicot és megtalálod a választ.smile flowers

Nincs profilkép
#222 krisztiankalaszi
2016-06-29 09:40:29

Szia mindenki.

Segitsègeteket szeretnèm kèrni. Van egy 12 mèter szèles telkem annak a hatuljàt alakitom ki kecskèknek malacoknak az max 70mèter illetve a telkem mellet legeltetni tudok 100x100 mèteren. A telkem hàtuljàt fixen a melletem lèvöt alkalmankènt àtraknàm. Meglehet oldani mobil pàsztor nèlkül? Ugy gondoltam van a fix ès azt folytatolagosan a legelös rèszen àt àt telepitem. Èrthetö amit irok? Èn abszolult kezdö vagyok nem èrtek hozzà. Abban is szeretnèm ha segitenètek milyen pàsztort vegyek, milyen zsinort. Vannak erre vadak is bàr mostanàban nem làttam. Öz, vad diszno, roka, nyest, stb. Összefoglalva van egy 12x70mèter fix ès ebböl nyilon ( mondjuk egyik sarok egy 5-10x 20-30m legelő amit havonta àttenèk kb. 11 kecske van most 7gida 4 gödölye. 1-4 marad tèlre.

Nincs profilkép
#221 Thurzó
2016-06-08 05:56:42

Válasz Zangen104 #213. hozzászólásáraHa rám hallgatsz ne veszed meg én is vettem egy ilyet kalap .os. 2 sec az impulzus ideje meg nem is elég erős plussz drága. Nekem 30 hektár van bekerítve 3 as sima dróttal rozsda nem számít 20 ezer volt átüti plussz le se kaszáltam az alját egy csomó helyen beleér csipke stb mégis jó. Millus Sándor azthiszem cegléd. 24000 ft ért ad pásztort garancival nagyon megvagyok elégedve vele és a marhák sem próbálkoznak vele

#220 oprita
2016-06-07 09:48:27

Válasz Zangen104 #213. hozzászólásáraAkksi nem éri meg.1 db sima 55Ah-s szgk akksit vegyél,2 hetet kibír,otthon meg feltöltöd.A napelem nem rossz,de nem feltétel.Tudok többet is,pl. szigetelő minek?

#219 oprita
2016-06-07 09:43:33

Válasz colizoli #216. hozzászólásáraÁtmérő 1,1 acélhuzallal 5J-s pásztorral sorba kötve ment 13 Ha marhalegelő 1 sor dróttal körbekerítve,1 km határolás 2 sorral /szomszédtól/ birkának,plusz 5 ha kukorica 3 sorral vaddisznó ellen körbe.Mégis hanyattbaxtam magam,amikor óvatlanul léptem át rajta...

Nincs profilkép
#217 gti1800
2016-06-07 07:06:47

Üdv!A kérdésem az lenne ,hogy mennyi energia kell hogy legyen a vezetékben?Jelenleg 4-5 ezer voltot mérek.Az elegendő ,vagy kevés?
Köszönöm a válaszokat!

#216 colizoli
2016-05-30 22:31:56

Válasz Zangen104 #213. hozzászólásáraEgyetértek az elöttem szólókkal. A készülék szerintem kicsi lesz, min 5 J energiájú kell, a vezeték felejtös, 2,5 horganyzott acél drót, örökké tart, mint a nyomorúság.

Nincs profilkép
#215 ano
2016-05-30 20:46:33

Válasz Zangen104 #213. hozzászólásáratrafó az jó lesz, ekkora területnél gondolom lesz 5 sor huzal, összesen 2 km, az nulla. a földelést kell megcsinálni, esetleg gondolkodj el azon, hogy kihúzol körbe egy szögesdrótot egész alacsonyan, és azt is rákötöd a földre. valamibe csak beleakad a disznyaja...
vezeték felejtős, tarjánacél.hu, beszélj velük. ha közel vagy, vagy körjárat megy feléd, félpénz a 2,5-es extra huzal is.
szerintem ez a szigetelő is felejtős, ebbe ugyan úgy beleakad a traktoros mint a "kiállóba", ellenben ez magától is leesik, kiszakad a műanyag, kiesik a facsavar, stb. nincs akkora fejű facsavar, ami a lyukon nem esik át, vagy ami van, az 12 cm hosszú, és 14-es fúróval elé kell fúrni... végy erősített ring szigetelőt, nincs jobb. és kell még sarokszigetlő is.
napelem: kisebb teljesítményű is elég, ha ezt nézed. de vannak napelemes kombó készülékek is, ha esetleg úgy olcsóbb. de biztos kell napelem? nem fogják lopni? tudod rögzíteni? és azt is felügyelned kell...
akksi: totál lehúzás, menj be a metroba, 14 ezer a 75 ah-s, ebből kereken 3-at vehetsz ezen az áron, párhuzamba kötve sztem 3 hónapig feléje se kell nézned.

DE ekkora területre neked is azt mondom, mind előbb másnak, ekkora területet ugyancsak tarjánacélos extra erősített szuper galvanizált hálóval is körbe tudod nyomni ennyi pénzből, és 20 évig feléje se kell nézned. nem biztos, hogy ekkora területre érdemes így felszerelkezni, és komoly vaddisznó nyomásnál nem lesz elég a villanypásztor, egyszerűen átcsörtetnek rajta hosszú szögű erős szöges drót nélkül, abba legalább beleakadnak. számold át, és azt nem lopják el, nem vág bele a villám, nem esik rá ág, és nem testelődik le, stb stb stb.

Nincs profilkép
#214 csontii
2016-05-30 15:00:47

Válasz Zangen104 #213. hozzászólásáraNem tudni mennyi a kimenő energiája ennek a készüléknek,de minimum 5J legyen a kimenő energia. A huzal gyenge lesz vaddisznóhoz. 2,8 vagy 3 mm átmérőjű félkemény drótot vegyél. Mi a szándékod a villanypásztorral?

Nincs profilkép
#213 Zangen104
2016-05-30 11:46:28

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Tőletek.
A cél állat vaddisznó, juh
Belül tartás és szakaszolt rendszer is érdekel.
A terület nagysága jelenleg kb 5000nm.
Sok utánajárás és kérdezősködés után a következőkre jutottam.

Készülék: Ez lenne

A vezeték: Első verzió vagy talán ez Kettes verzió

Szigetelő: Ő lenne , jobbnak mondják mind a facsavaros, nem törik mivel nem áll ki.

Napelem: Napelem_1 vagy Napelem_2

A aksik amiket eddig néztem megabrutál drága. Megéri egy 12 V, 85AH aksi a 45 ezret?
A válaszokat előre is köszönöm!!

Nincs profilkép
#212 ano
2016-05-26 19:53:29

Válasz F-A-R-M-E-R \ #207. hozzászólásáraez 600 méter, méterenként 7 óhmos ellenállás ha jól láttam, akkor 4200 óhm. nincs olyan trafó, ami ezt meghajtja úgy, hogy marad a végén feszültség.
másrészt ez a vezeték pillanatok alatt elszakad, nekifut, ráesik ág, akármi, azonnal letestel, és a maradék feszültségnek is nyoma vész.
600 m-nyi acél huzal kerülhet mondjuk 420 ft-ba, ha nem direktbe akarnám saját magam szopatni, akkor nem vennék helyette semmi mást, ráadásul ellenállása sem sok, és önmagában is megállítja az őzet... de 200 m-re még hálót is tehetsz, az is kijön mondjuk 150 ezerből fullra, és nem kell se trafó, se akksi, nem kell kirohangálni, nézni, leszakadt, letestelt, ellopták, tölteni, beázott, stbstbstb. végy extra erős, horganyzott igazi vadhálót, 50 akác lábat megnyúzol, és 20 évig nem kell hozzányúlnod, és a disznók sem mennek át rajta.

Nincs profilkép
#211 ano
2016-05-26 19:45:51

Válasz Richard. #208. hozzászólásáraattól függ milyen készülék, gondolom ezek az autó gyújtó trafós baszakodások sokat zabálnak, de az a készülék amit belinkeltem, az jóval kisebb áramfelvételű. egy dolog biztos, sima, metrós legolcsóbb 75 Ah-ás autós akksi 2 hétig gond nélkül viszi, akkor is a töltő 3-4 óra alatt visszatölti úgy, hogy 4-5 A-ral kezdi tölteni, tehát 2 hetes üzem alatt mondjuk félig merülhetett le az akksi... saját tapasztalat...

Nincs profilkép
#210 Richard.
2016-05-26 07:33:08

Válasz colizoli #209. hozzászólásáraÈn csak Tèlen repcèn Làtom az őzeket csapatban.

#209 colizoli
2016-05-26 07:30:36

Válasz F-A-R-M-E-R \ #205. hozzászólásáraEzt a zsinórt felejtsd el, 2x nekiszalad az őz és vége, mert megszakadnak benne a vékony vezetök és idegbajt kapsz mire megtalálod, hogy hol szakadt el. Mivel csapatban járnak, így mindegyiknél végig kell játszani a játékot. 1,8-2,2 acéldrót a megoldás.

Nincs profilkép
#208 Richard.
2016-05-25 21:18:06

Válasz F-A-R-M-E-R \ #204. hozzászólásáraFolyamatos üzem,Max 4nap. 55ah 3 nap. Ritar munka akksi,az 55ah autòakksihoz kèpest ami mèrettel majdnem ugyanaz, kb 4kiloval nehezebb,6napot bîrna. Naplem nèlkül. 300kisütèst írnak rà. 6èvig tuti kihûzza
Csereakksit Autòt,Màsik nap vissza a munkaakkut ès jó az egèsz. ,kb. 10szer lemerül,utànna mindig hamarabb feltöltődik,azt kuka. Max Fèl èv. Autó akku nem jò àllandòba. Ha nem folyamatos a Kraft,megszokja a vad. Az őznek valami sűrűbb dròt kell.

#207 F-A-R-M-E-R \
2016-05-25 21:14:33

Válasz ano #206. hozzászólásáraA kerítés max 200 méter lenne, nem lenne hosszú, csak 1 nyitott részt akarnák ezzel lezárni vadak elől. Nekem ott azt írták AH-ként 2 órát üzemeltethető a készülék, 75AH akksi-val 37.5 órát mondtak. Akkor az nem 150 óra lenne??smile confused Akkor ez a 3 sor zsínor mehetne?

Nincs profilkép
#206 ano
2016-05-25 20:47:23

Válasz F-A-R-M-E-R \ #205. hozzászólásáramilyen hosszú a kerítés (×3 a vezetékszükséglet).
ennek óriási az ellenállása, ami okán nulla lesz a feszültség
a 75 ah-ás akksi normális trafóval hetekig bírja. a normális trafó alatt értem mondjuk ezt, ha hálózatról és/vagy akkuról megy:
https://www.delifarm.hu/duo-keszulekek-230v-12v/1921-ako-duo-power-x4000.html
csak akkus készülékek olcsóbbak valamivel, de számold a szükséges teljesítményt

#205 F-A-R-M-E-R \
2016-05-25 20:35:09

Válasz F-A-R-M-E-R #204. hozzászólásáraÉs Ebből 3 sor zsínor elég lenne, főleg őz távoltartására??

#204 F-A-R-M-E-R \
2016-05-25 20:28:20

Ehhez a készülékhez mekkora akksit kellene vennem? Éjjel üzemeltetném úgy 8 órás időközökre, vadak ellen. 75AH akksi jó lenne, mennyit bírna a lemerülésig?

Nincs profilkép
#203 gubuca
2016-04-26 19:15:06

Válasz Krisz_B #202. hozzászólásáraSzia! itt a link,https://www.delifarm.hu/2-villanypasztorok
Én Baranyából 90 ha-hoz mindent meg tudtam venni a webáruházból.A karókat az igaz,hogy itt vágattam fűrészüzemben.

Nincs profilkép
#202 Krisz_B
2016-04-26 18:53:13

Miskolc v. Eger v. Salgótarján környékén tud valaki boltot, ahol lehet villanypásztor felszerelést venni?

Válasz stamas #187. hozzászólásáraEnnél olcsóbb megoldás nincs, mint a műanyag tartó, olcsóbb a fánál olcsóbb a fémnél, könnyű megmunkálni és szállítani, nem kell felület kezelni-festeni, UV álló, masszív, esztétikus,már önmagában is szigetel, és rálehet szerelni a legolcsóbb szigetelőket is. Csak egy lyukat kell fúrni a földbe bedugni és kész. Ha nem kell kihúzod és lehet bárhová áttelepíteni. "Örök élet +1 nap"
Kell ennél több ?
Akit érdekel hívjon

#200 subikiss
2016-02-11 11:41:24

Válasz pegyu2 #196. hozzászólásáraMilyen kutyák eléggé bátrak, nálam egyszer megütötte őket utánna mégegyszer csak akkor ha figyelmetlen, a közelébe nem mer menni. Egy közép ázsiai van 50 centire van a földtől a legmagasabb vezeték, lazán átlépné mégse meri, még ha a földre lerakom a vezetéket akkor se lépik át.

Válasz pegyu2 #196. hozzászólásáraElőször is ne kapcsold ki a villanypásztort ! kell néhány hét, amíg a kutyusok megtanulják, hogy a huzal a területük határa.
Másrészt használj fém huzal ez lehet tömör vagy sodrott 1,5 - 2mm maximum (horganyzott lágy acél vagy ónozott acél sodrat) keresztmetszetű és még valami elektromos nyakövet soha ne tegyél a nyakukba azt használja az aki kitalálta !!

#198 ..MZ/X..
2016-02-04 12:33:30

Válasz pegyu2 #196. hozzászólásáraHa kikapcsolod nincs értelme az egésznek. Így mindegy mit raksz fel szét fogják szedni.

#197 Balu2
2016-02-04 06:50:02

Válasz pegyu2 #196. hozzászólásáraSzia!
Én kötélre cseréltem most a zsinórt a birkáknál mert két év alatt szét ette a nap és könnyedén elszakadt,de van a piacon dróthuzal is.
A kötél 8mm vastag élég jónak tűnik elsőre de majd meglátjuk.

Nincs profilkép
#196 pegyu2
2016-02-04 05:10:56

Kérem segítsetek Vettem villanypásztort a kutyák ellen a kertbe hogy ne kaparják szét a virágokat meg is csináltam meg is csípte őket vagy kétszer aztán ki lett kapcsolva mert csak akkor csinálták az ásást amikor nem voltam otthon egyik alkalomkor nem kapcsoltam be amikor elmentem otthonról darabokra szakították a vékony kis drót szerű szálat milyen anyagot lehetne még használni hogy ne tudják széttépni vagy esetleg milyen drótot lehet használni ? kérem aki tudja segítsen Köszönöm

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Drasztikus átalakulás zajlik az ökoszisztémában: új károsítók jelennek meg hazánkban is
Terményárak, terméseredmények, aktuális pályázatok, tippek a jövedelmező termeléshez
Eladó Dióbél 2.ósztályú Barnabél sütésre beiglibe 3000ft kg 5kg postázom
Eladó Dióbél 2.ósztályú Barnabél sütésre...

3.000 Ft

1 oldalas tárcsa,  disztillátor
1 oldalas tárcsa, disztillátor

150.000 Ft

John Deere 6125M traktor eladó
John Deere 6125M traktor eladó

18.500.000 Ft

Solo önjáró permetező
Solo önjáró permetező

420.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2024 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]