Az Ukrajnában folyó harcok miatt sokan kényszerültek arra, hogy elhagyják otthonukat és még mindig nem látszik a konfliktus vége. Eddig több 100 ezer menekült érkezett Magyarországra, akik közül sokan szállást keresnek, de olyanok is vannak, akik munkát is itt vállalnának.

Az Agroinform hirdetőit ezért arra kértük, hogy aki segíteni szeretne az Ukrajnából menekülőknek akár munkalehetőséggel, akár szállás biztosításával, az Agroinform Piacterén való hirdetés feladásakor jelölje is ezt meg.

Információ álláskeresőknek

Az UKAJNA keresőszó beírásával már több lehetőségre is bukkantunk:

Villanyszerelő – karbantartó állás Harsányban (Borsod-Abaúj Zemplén megye)

Nyíregyháza közelében lévő tanyára állatgondozót keresnek, akár lakhatással is

Állatgondozót keresnek családi gazdaságba lovak mellé – teljes ellátás és heti vagy havi bérezés (Körösladány, Békés megye)

Tapasztalt kertépítőt, kőművest keresnek Gyermelyre (Komárom-Esztergom megye)

Álláslehetőség traktoros munkakörbe (Ács, Komárom-Esztergom megye)

Állatgondozó birkákhoz és kecskékhez (Szigliget, Veszprém megye)

Mezőgazdasági munka – gépkezelői tapasztalattal (Szigliget, Veszprém megye)

Tehenészetbe fejőst, állatgondozót, gépkezelőt keresnek, lakhatással (Tárnok, Pest megye)

Információ hirdetőknek

Ha módodban áll és segítenél a háború elől menekülőknek munkalehetőséggel és/ vagy szállás biztosításával, az Agroinform Piactér rovatában feladott, kapcsolódó hirdetésed címébe írd bele az Ukrajna szót.

>>> Új hirdetést itt tudsz feladni. <<<

Adomány, segítségnyújtás

A segítségnyújtásnak számtalan formája lehet, korábban ITT gyűjtöttük össze azokat a lehetőségeket, amelyeken keresztül adományokat lehet eljuttatni a menekültek számára.

Indexkép: Envato