Az Agroinform.hu csapata junior rendezvény- és kampánymenedzser munkatársat keres.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • online és klasszikus rendezvények előkészítése, szervezése,
  • helyszíni közreműködés, rendezvény eszközök logisztikájának megvalósítása,
  • kapcsolattartás, árajánlatok kérése lehetséges beszállító partnerektől,
  • kapcsolattartás a vállalaton belüli társterületekkel, a szponzorációhoz kapcsolódó adminisztráció ellátása, határidők nyomon követése,
  • szerződések, megrendelések, elszámolások és teljesítési igazolások előkészítése,
  • rendezvényhez kapcsolódó bartermegállapodások egyeztetése,
  • prezentációk, adatbázisok, döntéselőkészítő anyagok adminisztrációja,
  • leltárvezetés a rendezvényekhez kapcsolódó eszközökről,
  • a rendezvényszervező kollégák és az értékesítő csapat munkájának hatékony és napi szintű támogatása,
  • az értékesítéshez kapcsolódó kampányok szervezésében és lebonyolításában való részvétel,
  • a kampány ajánlatok sorsának nyomonkövetése hosszútávú üzleti kapcsolatok kialakítására és megtartására törekedve,
  • a releváns piaci és vállalati információk rögzítése CRM rendszerben,
  • belső beszámolók készítése, utánkövetés, kampányok eredményességének mérése.

Junior rendezvény- és kampánymenedzser munkatársat keresünk. Gyere és dolgozz velünk!

Junior rendezvény- és kampánymenedzser munkatársat keresünk. Gyere és dolgozz velünk! – Fotó: Shutterstock

Milyen tudásra lesz szükséged?

  • felsőfokú végzettség,
  • adminisztráció, marketing, rendezvényszervezés területen szerzett minimum 1-2 év szakmai tapasztalat,
  • középfokú, tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • magas felhasználói szintű MS Office (Excel, Word, további irodai alkalmazások) ismerete,
  • nyitottság, naprakészség az online felületekkel kapcsolatban,
  • erős kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt,
  • eredmény-orientált személyiség, a minőségi munkavégzésre való törekvés, nagy munkabírás,
  • erős ügyfél-orientáltság, előremutató gondolkodásmód,
  • önálló munkavégzésre, a folyamatok menedzselésére való képesség,
  • pontosság, precizítás az írásos anyagok elkészítése során, határidők betartásánál.

Miben számíthatsz ránk?

  • szupercsapatként működünk együtt,
  • kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz,
  • versenyképes bérezésre,
  • önálló, változatos munkára a munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk,
  • hosszútávon is biztos munkalehetőség kínálunk egy stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalatnál,
  • a betanulást követően lehetőséged lesz hibrid munkavégzési lehetőségre,
  • jól felszerelt, csendes, kényelmes irodánk van Budapesten,

Céginformáció

Az Agroinform.hu Magyarország mezőgazdasági portálja. Innovatív gondolkodásra, szakértelemre támaszkodva hosszú távú partnerséget építünk az agrárium piaci szereplőivel.

Küldetésünk, hogy portálunkon, rendezvényeinken, kampányainkon keresztül naprakész formában, hiteles szakmai információkat adjunk a magyar mezőgazdaság szereplőinek, aktív szakmai közösséget építsünk.

Jó hangulatú, összetartó csapatunk nagyon várja, hogy megismerje új kollégánkat, aki webináraink és PREGA konferenciánk operatív megvalósulásáért felel, előkészíti a szakmai kiállításokon való megjelenéseinket, szervezi és lebonyolítja az értékesítéshez kapcsolódó kampányokat.

Ha szeretsz pörgősen dolgozni, közben irányítani és ellenőrizni, döntéseidért felelősséget vállalni, fontos számodra a sokféle, változatos feladat, várjuk jelentkezésedet!

Magyar nyelvű önéletrajzzal várjuk a jelentkezéseket!

Jelentkezésedet a karrier@agroinform.hu-ra tudod elküldeni.

Az állásajánlatot itt is megtalálod, ahol a jelentkezésedet is leadhatod.