Gázolaj árak 617 Ft Benzin árak 609 Ft EUR 406.34 Ft USD 370.37 Ft CHF 432.34 Ft GBP 475.51 Ft
Keresési feltételek törlése

Növényvédőszer-adatbázis

Bigehorm 720 - Gyomirtó szer
Letölthető dokumentumok
Növényvédő szer neve:
Bigehorm 720
Rendeltetés:
Hatóanyag összetétel:
Légi kijuttatás:
nem
Ökológiai gazdálkodásban eng.:
nem
Engedély érvényesség:
2017.06.30
Engedélyokirat tulajdonos:
NZRT-TRADE Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
4400 Nyíregyháza, Kórház utca 1/a
Engedély száma:
04.2/2495-1/2014
Engedély típusa:
alapengedély
Formuláció:
folyékony vízoldható koncentrátum (SL)
Forgalmazási kategória:
I. kategória
Türelmi idő lejárata kis-/nagyker:
2017-12-31T00:00:00
Agro-ökológiai program:
nem
AKG-ban használható:
nem
Méhveszélyesség:
nem jelölésköteles
Letölthető dokumentumok:
bigehorm_eng_20140515.pdf
bigehorm720_mod_20150331.pdf
bigehorm720_vissza_20170310.pdf

Növényvédőszer használata esetén kérjük, minden esetben olvassa el és tartsa be a címkén található használati utasítást, szükség esetén kérje szakember segítségét.
Az adatbázisban található információk tájékoztatásul szolgálnak, azok helyességéért felelősséget nem vállalunk!

Az Agroinform Növényvédelem rovatának szakmai partnere:
NÉBIH
Nebih

Tájékoztató

Az Agroinform portálon található „Növényvédőszer Kereső” szolgáltatás használatáról

  1. 1. Jelen tájékoztató az Agroinform Portálon belül az agroinform.com/novenyvedoszer linken elérhető „Növényvédőszer Kereső” szolgáltatással kapcsolatos tájékoztatást és szabályokat tartalmazza.
  2. 2. A jelen tájékoztatóban nem szabályozott kérdésekben az Agroinform Általános Szerződési Feltételei (ÁSZF) az irányadók.
  3. 3. Szolgáltató tájékoztatja Felhasználót, hogy az oldalon megnevezett növényvédő-szerekkel kapcsolatban nem minősül gyártónak, forgalmazónak, importőrnek, valamint semmilyen ilyen jellegű kereskedelmi vagy egyéb tevékenységet nem végez.
  4. 4. Szolgáltató tájékoztatja továbbá Felhasználót, hogy a növényvédő-szerekről található információk kizárólag tájékoztató jellegűek, azok nem minősülnek az ezen szerek használatával kapcsolatos szakmai tanácsadásnak, az oldalon megjelent információk tartalmáért, és az azok felhasználásából eredő következményért való bármilyen jellegű felelősségét Szolgáltató kifejezetten kizárja.
  5. 5. Szolgáltató kijelenti, hogy az általa az oldalra feltett adatok nyilvános, bárki által hozzáférhető információk, ellenkező esetben pedig Szolgáltató azok közzétételére jogosult.
  6. 6. Az oldalon megtalálható adatbázis előállítójaként Szolgáltatót megilleti a szerzői jogról szóló 1999. évi LXXVI. törvény alapján az adatbázisok előállítóit megillető védelem. Az adatbázis részét képező adatok egészét, valamint az abban szereplő egy vagy több adat kizárólag Szolgáltató előzetes engedélyével használható fel az oldal rendeltetéséből eredő felhasználást meghaladóan.
  7. 7. Felhasználó az oldal megtekintésével a jelen tájékoztatásban foglaltakat megismerte, az abban szereplő információkat tudomásul veszi.
Adatbázis frissítve: 2025.03.06.

Cikkajánló


Hirdetés
A gabonáknak magnézium, réz és nitrogén biztos kell még!
A gabonáknak magnézium, réz és nitrogén biztos kell még!
De mit adjunk a napraforgónak, kukoricának, szójának, cukorrépának?
Csak idő kérdése volt: Így nehezítik a védekezést a rosszakarók
Csak idő kérdése volt: Így nehezítik a védekezést a rosszakarók
Botrányos feljelentések kezdődtek, ami mindenkinek árt.
Friss bejelentések a ragadós száj- és körömfájás betegségről
Friss bejelentések a ragadós száj- és körömfájás betegségről
Gyűlést tartott az állategészségügyi operatív törzs.
Hatalmasat emelkednek a környezetvédelmi bírságok májustól
Hatalmasat emelkednek a környezetvédelmi bírságok májustól
Akár 2 milliárd forintot is kiszabhat a hatóság.
Minden traktoros rémálma, ami a hétvégén történt
Minden traktoros rémálma, ami a hétvégén történt
Épp dolgozott a Bobcat, amikor egy kisgyerek a szántóföldre futott.
Bűncselekmény is lehet a járványügyi szabályszegés
Bűncselekmény is lehet a járványügyi szabályszegés
Ragadós száj- és körömfájás: az állategészségügyi előírásokat szigorúan be kell...

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]