Gázolaj árak 597 Ft Benzin árak 587 Ft EUR 410.51 Ft USD 361.66 Ft CHF 443.46 Ft GBP 479.62 Ft

Járószerkezet alkatrészek 34 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények AGROmashEXPO gépek

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

A kombájn járószerkezet alkatrészek hirdetési kategóriájában a kombájnok önjáró működésében megkerülhetetlen szerepet betöltő szerkezeti elemeket találunk. A betakarítógép földeken és utakon való mozgása a járószerkezet segítségével történik. Egy kombájn járószerkezete számos különféle részegységből és alkatrészből épül fel.
Manapság a legtöbb kombájngyártó nagyobb teljesítményű gépei már gumikerekes és gumihevederes járószerkezettel is elérhetőek. A megfelelő járószerkezet kiválasztása elsősorban a talaj kímélését szolgálja, míg másodlagos elvárásként a nehezebb
betakarítási körülmények közötti helytállás jelenik meg. A járószerkezet milyensége természetesen az alkatrészek terén is jelentkezik.
A kombájn járószerkezet alkatrészek között ennek megfelelően találhatunk sebességváltó alkatrészeket, fogaskerekeket, gumihevederes lánctalpat, felniket, kombájnabroncsokat, a járószerkezet vázával kapcsolatos szerkezeti elemeket stb. Az alkatrészek kínálatban rendszerint a nagyobb kombájnmárkák (John Deere, Claas, New Holland) mind képviselve vannak.
Olvasson tovább
800.000 Ft
12 éve hirdető
2024. július 10. 14:53 Járószerkezet alkatrészek Heves, Lőrinci (Mátravidéki erőmű)
Eladó állítható lexion 450-550 hátsó híd
Gyári Használt 2003
1.000.000 Ft
4 hónapja hirdető
Új
2024. november 15. 09:12 Járószerkezet alkatrészek Komárom-Esztergom, Mocsa
Linde hidraulika szivattyú, Claas Linde HPV 105-02L 2630
Gyári
4.650.000 Ft
6 hónapja hirdető
2025. február 1. 20:04 Járószerkezet alkatrészek Heves, Erdőtelek
Eladó John Deere kombájn hevederes járószerkezetek, amiből 3 komplett és egy bontott. Tartozik még hozzá 1db új valamint 2db 30%-os valamint 2db lekopott heveder. Eladás oka kerekesre való vissza alakítás. Érdeklődni a megadott telefonszámon lehet.
Gyári Használt 2015
11.800.000 Ft +ÁFA
4 éve hirdető
2025. április 11. 13:59 Járószerkezet alkatrészek Csongrád-Csanád, Üllés
Camoplast gumihevederes járószerkezet John Deere kombájnra, egy szezont használt, újszerű állapotban eladó.
Utángyártott Használt
12.000.000 Ft
11 éve hirdető
2024. november 21. 11:13 Járószerkezet alkatrészek Zala, Tótszentmárton
Újszerű állapotban lévő 900 mm széles hevederes járószerkezet eladó. John Deere T660 kombájn tartozéka volt, mi soha nem használtuk, az előző gazda állítása szerint egy szezont használták.
Utángyártott Használt 2014
14 éve hirdető
2025. február 27. 12:29 Járószerkezet alkatrészek Veszprém, Noszlop
Claas lLexion Terra Trac nyomtáv szélesítő 15 cm vastag eladó.
Utángyártott Használt
10 éve hirdető
2025. január 24. 18:48 Járószerkezet alkatrészek Zala, Lenti
Eladóvá vált újonnan 4x4 hajtással vásárolt Claas Mega 218 alól kiszerelt, hidromotoros gyári komplett hátsó meghajtás. Szárazz, olaj folyás mentes, jó: - hidromotorokkal, - hidraulika csövekkel, csatlakozókkal, átmenetekkel, - kormány munkahengerrel...
Gyári Használt
10 éve hirdető
2024. május 29. 09:01 Járószerkezet alkatrészek Somogy, Ádánd
claas kis kombájn menetelő variátor ékszíj tárcsa használtan eladó.
Gyári Használt 2006
9 éve hirdető
Új
2017. február 5. 17:44 Járószerkezet alkatrészek Hajdú-Bihar, Debrecen
Eladó JOHN DEERE kombájn / Z, WTS, stb. sebességváltó fogaskerék H135944 z = 43
Gyári 2009
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Szántóföldi túlélőkalauz 2025-re – Tippek a profiktól szója, napraforgó és kukorica termesztéséhez
Időjárás: Délutáni maximumnak is elmenne, amit hajnalban mérhetünk +VIDEÓ
Feltételesség a gyakorlatban: Vetésváltás vagy diverzifikáció?
Feltételesség a gyakorlatban: Vetésváltás vagy diverzifikáció?
A HMKÁ 7 teljesítése gazdasági és technológiai döntéseket is igényel.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]