Gázolaj árak 595 Ft Benzin árak 585 Ft EUR 409 Ft USD 358.55 Ft CHF 435.92 Ft GBP 477.1 Ft

Tűzifa 33 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények AGROmashEXPO gépek

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

A fát ősidők óta használják tűzifaként fűtési és melegítési célokra, hiszen már az ősember is fával tüzelt, amikor melegedni vagy éppen főzni szeretett volna. A különféle faáruk biomasszaként való felhasználása azóta töretlen népszerűségnek örvend, hazánkban az emberek a mai napig széles körben használják a tűzifát otthonaik fűtésére.
A tűzifa Piactér kategóriában ennek fényében előfordulnak aprított, darabolt, hasított tűzifát kínáló ajánlatok, ahogyan egyre népszerűbbek a pelletált fabrikettet vagy faaprítékot
kínáló apróhirdetések is. Ahogyan az előre porciózott, kalodás tűzifa ajánlatok is szép számmal megjelennek az erdészeti fakitermelés eredményeképpen.
A fafajták tekintetében kifejezetten széles a kínálat, hiszen előfordul itt az akác, a fenyő, a nyár, a tölgy de a szil, az eper és az éger fajok is sokszor megjelennek az ország teljes területéről. Sok ajánlatban akár ingyenes vagy fizetős kiszállítást is vállalnak az eladók, többek között emiatt is érdemes átböngészi tűzifa rovatunk apróhirdetéseit.
Olvasson tovább

Nem található a keresési feltételeknek megfelelő hirdetés a piactéren!

Kérjük ismételje meg a keresést más kifejezéssel, vagy más kategóriában.

A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Sajtóközlemény
Innováció az eredményért: A biológiai termékek jelentik a mezőgazdaság következő korszakát
Innováció az eredményért: A biológiai termékek jelentik a mezőgazdaság következő korszakát
A változó klíma új kihívásokat hoz – a válasz: biológiai növényvédelem...
Hirdetés
Hatékony kukorica-gyomirtás minden körülmények között
Hatékony kukorica-gyomirtás minden körülmények között
A klímaváltozás hatására egyre gyakoribb aszályos időszakok próbára teszik a...
Miért lett "szitokszó" a gabonapehely? Eláruljuk: nem a fő alapanyag miatt!
Miért lett "szitokszó" a gabonapehely? Eláruljuk: nem a fő alapanyag miatt!
Egyes típusok sok cukrot, adalékot és kevés rostot tartalmaznak.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]