Gázolaj árak 613 Ft Benzin árak 612 Ft EUR 393.7 Ft USD 354.36 Ft CHF 415.8 Ft GBP 463.82 Ft

Előző

Szarvasmarha-telepi munkatársat - telepvezetőt keresünk

Település Bács-Kiskun vármegye, 6045 Ladánybene
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Munkavégzés helye Bács-Kiskun vármegye
Pozíció Csoportvezető
Szükséges jogosítvány B
Foglalkoztatás jellege Állandó munka
Munkarend Folyamatos munkarend
Cégméret 0-10 fő
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok Önéletrajz, Fényképes önéletrajz, Szakképesítést igazoló dokumentum
Kapcsolati e-mail blondehungary@gmail.com
Fordítás

Szarvasmarhatenyésztéssel és nemzetközi kereskedelemmel foglalkozó cégünk keres Ladánybenén létesült új, szarvasmarha-telepére munkájára igényes, tapasztalt, proaktív telepi munkatársat! NEM adminisztratív munkakör!

Feladataid lesznek:

- Szoros együttműködésben dolgozol a telep operatív tanácsadójával
- Felügyeled és koordinálod a telep mindennapi működését, valamint a munkatársad/ak napi munkáját
- Aktív részvétel az állatok tartásában, gondozásában, takarmányozásában
- Az állattartó helyek és azok környezetének rendben tartása
- Az állatok elhelyezése, ellátása, megfigyelése, egészségi állapotuk folyamatos ellenőrzése, a szükséges intézkedések megtétele és dokumentálása, ha szükséges
- Az állatok ki- és beszállításának koordinálása
- Műszaki eszközök, gépek, berendezések, létesítmények felügyelete
- Együttműködsz az ENAR-felelőssel, adminisztrátorral a szükséges jelentések elkészítésében a hivatalok és a cégvezetés felé

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

- Szarvasmarha-tartásban és telepvezetésben, irányításban szerzett tapasztalat
- Legalább középfokú végzettség
- Elkötelezettség az állatok jóltartása iránt
- Előnyt jelent a kiválasztás során az agrár szakmai vagy inszeminátori végzettség
- Jól működsz csapatban, pontos és megbízható vagy
- Rendelkezel B jogosítvánnyal, és tapasztalattal rendelkezel mezőgazdasági haszongépjárművek kezelésében, vezetésében
- Környékbeli lakhellyel (0-30 km) rendelkezel

Amit nyújtani tudunk:

- Stabil, biztos munkahely
- Proaktív ötleteidre és észrevételeidre az üzemeltetés során mindig nyitottak leszünk
- Versenyképes fizetés
- Amennyiben szükséges, tiszta és rendezett szálláshelyet biztosítunk a telephely területén

Ha a fentiek alapján magadra ismersz, és ajánlatunk elnyerte tetszésed, keress minket a hirdetésben megadott telefonszámon!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, keress minket a hirdetésben megadott telefonszámon, vagy küldd el fényképes önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével a hirdetésben szereplő email címre!

Hirdetés azonosító: 7402024
Frissítve: 2024. augusztus 21. 11:48

Hirdető adatai

Név Blonde Hungary Zrt
Helység Bács-Kiskun vármegye
6045 Ladánybene

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA Védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Új Leták Leko 5 késes gruber bedobótárcsával,  ékgyűrűvel,  házhoz szállítással eladó
Új Leták Leko 5 késes gruber...

2.240.000 Ft +ÁFA

Magágykészítő kompaktor Agro-Tom UPH 4.5

15.900 EUR +ÁFA

PÁLYÁZHATÓ! Bálacsomagoló / FK-Bale-Wrapper
PÁLYÁZHATÓ! Bálacsomagoló /...

5.023.610 Ft +ÁFA

Új Mobitox csávázógép készletről azonnal elvihető
Új Mobitox csávázógép készletről azonnal...

Ár nélkül

Cikkajánló

Van élet a hurkán túl is! Tudj meg róla minél többet!

Ne maradj le róla! Eláruljuk, miért érdemes törpemalacot tartani!

Így segíthet a lime a szív- és érrendszeri betegségek megelőzésében

Vérnyomásproblémák, magas koleszterinszint és elhízás esetén is segít.

Egy nagyon egészséges magyar étel, a legtöbben mégsem hajlandók megenni

Kicsit bizarr, de számos jótékony hatása van.

Pillanatok alatt kész és elképesztően finom a fügeszörp!

Készíts szörpöt a fügéből! Nem fogod megbánni!

Minden jog fenntartva.