Gázolaj árak 613 Ft Benzin árak 604 Ft EUR 409.33 Ft USD 373.55 Ft CHF 436.68 Ft GBP 478.47 Ft

Előző

SKAVSKA sátorcsarnok eladó

13.310 EUR +ÁFA

Település Bács-Kiskun vármegye, 6421 Kisszállás
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Ár 13.310 EUR +ÁFA
Eladó / bérbeadó Eladó

Leírás
Egyszerűsítse meg munkáját, fejlessze és bővítse gazdaságát a SKAVSKA csarnokai segítségével!

A SKAVSKA egy lengyelországi cég, amely ívelt sátorcsarnokok gyártására specializálódott. A csarnokok vázát egy horganyzott rácsos acélszerkezet alkotja, amelyet egy 900 g/m²-es ponyva takar, ezzel tartós és esztétikus megjelenést kapunk.

Válassza ki az Önnek legmegfelelőbb méretet:

A csarnokok 6 m, 8 m, 9 m, 10 m, 12 m, 13 m, 15 m, 16 m, 18 m, 20 m szélességben érhetők el. Hosszuk a vevő egyéni kérése alapján változik, viszont a kért hossz el kell érje a 10 métert.

Mi különböztet meg minket versenytársainktól, mire érdemes odafigyelni:

- A piac legmagasabb oldalfala, amely jelentősen megnöveli a csarnok belső térfogatát, így akár a legnagyobb mezőgazdasági gépek is otthont kaphatnak sátrainkban.
- Önmetsző rögzítőcsavarokat használunk, amelyeket szögben fúrunk le akár 1,5 méter mélyre és minden talpnál 4 darab rögzítőcsavart helyezünk el.
- A csarnokok sok különböző alapzatra felállíthatók, mint például: talajra, öntött betonra, térkőre és tetszőleges magasságú falakra vagy beton kockákra.
- Csarnokaink több eltérő területen is helyt állnak. Felhasználhatók például: szalma és mezőgazdasági gépek tárolására, szarvasmarhák tenyésztésére és ipari tevékenységekre.
- A csarnokok szegmentált felépítése lehetővé teszi a csarnok tetszőleges hosszúságú bővítését.

Ha sátorcsarnokaink felkeltették érdeklődését, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot telefonon vagy e-mail címen keresztül!

A hirdetésben megadott ár egy 12x20 m-es csarnokra vonatkozik (szélesség x hossz). Az árba a csarnok szerkezete és ponyvája tartozik.

A HÍRDETÉS ÁRA NEM TARTALMAZZA A KIEGÉSZÍTŐ LEHETŐSÉGEKET (pl. teljesen zárt oldal vagy kapu), SZÁLLÍTÁST VAGY ÖSSZESZERELÉST! A képek nem tükrözik az árban foglalt sátorcsarnok méreteit. Ezek példák különböző megvalósításokra. Bármilyen tárgy, ami a képeken látható, nem eladó, és az ajánlott ár nem tartalmazza. A fotók a SKAVSKA HALE tulajdonát képzik, másolásuk, sokszorosításuk és terjesztésük szigorúan TILOS!

Hirdetés azonosító: 7442411
Frissítve: 2025. március 18. 00:33

Hirdető adatai


 
Név SKAVSKA Magyarország Működő cég
Helység Bács-Kiskun vármegye
6421 Kisszállás

Kapcsolatfelvétel


Hirdető adatai
Telefon +36703 xxxxxx Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Kröger agroliner HKD 302 S három oldalra billentő pótkocsi
Kröger agroliner HKD 302 S három oldalra...

Ár nélkül

440 literes mobil gázolajtartály,  gázolajkút az aratás idejére
440 literes mobil gázolajtartály,...

298.400 Ft +ÁFA

Kröger agroliner TAD 22 két tengelyes Dolly ( pótkocsi)
Kröger agroliner TAD 22 két tengelyes...

Ár nélkül

Raktárról! 10 000 literes gázolajkút,  gázolajtartály FELSŐ TÖLTÉSSEL
Raktárról! 10 000 literes gázolajkút,...

1.761.000 Ft +ÁFA

Cikkajánló


Nem bizonyított, de nem is kizárt, hogy mesterséges vírussal van dolgunk
Nem bizonyított, de nem is kizárt, hogy mesterséges vírussal van dolgunk

Erről is beszélt Gulyás Gergely miniszter a mai Kormányinfón.

Hirdetés
Mit jelent a tápelemfelvételi dinamikához igazított tápanyag-kijuttatás napraforgóban? – Heti Körkérdés Extra
Mit jelent a tápelemfelvételi dinamikához igazított tápanyag-kijuttatás napraforgóban? – Heti Körkérdés Extra

A kijuttatás kulcskérdései a szakértők szemszögéből.

Hangtompító, drónozás, új fogalmak: Nem csak a járvány foglalkoztatja a vadászokat
Hangtompító, drónozás, új fogalmak: Nem csak a járvány foglalkoztatja a vadászokat

A száj- és körömfájás a vadállományt is megfertőzheti, de ritkán okoz megbetegedést.

3000 vállalkozás lélegezhet fel – enyhülnek a GINOP-támogatások feltételei
3000 vállalkozás lélegezhet fel – enyhülnek a GINOP-támogatások feltételei

Változik a teljesítménymérés – több cég őrizheti meg a támogatást.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]