Hirdetés
Fórum
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Termőföld kisajátítása autópálya épités miatt! új
- Erdőgazdálkodás, szakirányítás új
- Massey Ferguson 5445/5455 traktorok új
- MTZ traktor szerelési kérdések – Mindörökké Belarus! új
- Öntözés új
- Zetor traktorok új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
- Kalászosok műtrágyázása új
- VI. Agroinform Fórum Találkozó 2025.02.15. új
Cikkajánló
![A napraforgó vízhasznosítása A napraforgó vízhasznosítása](https://static.agroinform.net/data/cikk/7/9079/cikk_79079/napraforgo2_fill_540x300_0.jpg)
A napraforgó vízhasznosítása
Az öntözés minimalizálhatja a termésveszteséget, és növelheti a vízfelhasználás...
Hirdetés
![Miért használjon Ön is biostimulátort napraforgóban? Miért használjon Ön is biostimulátort napraforgóban?](https://static.agroinform.net/data/cikk/7/9086/cikk_79086/napra_upl_ind_fill_540x300_0.jpg)
585 hozzászólás
Válasz #34. hozzászólásra
NINCS BOCSÁNAT!!!!!
:-))))
Válasz #33. hozzászólásra
Csak vicceltem. Bocs.
Válasz #31. hozzászólásra
320 e Ft így jó?
Válasz #29. hozzászólásra
Ezekhez a gépekhez mit szólsz:
http://www.forrasgepek.hu/
Válasz #30. hozzászólásra
320 ft-ot adtam volna én is :)
Válasz #29. hozzászólásra
320 ftés maradt a kardán!
Válasz #28. hozzászólásra
menyiért ha megkérdezhetem?
Válasz #23. hozzászólásra
figyelj mi most atuk el a 640-est kevés volt igaz 40ha!
általában 200litert szoktam szórni ez a minimum sajnos sok pénzem nincs komoly gépre.szart meg nemakarok venni és igy nembiztos hogy most veszek.
Válasz #23. hozzászólásra
Hát a kerete ennek is elégy gyengének tűnik! A szivattyúja komolyabbnak néz ki viszont a 400 liter nagyon kevés!! még 30 ha-ra is!! Főleg ha mondjuk olyan szerrel veretsz aminek 300 liter a ha-onkémti igénye!
Válasz #24. hozzászólásra
oké!
Válasz #22. hozzászólásra
várjuk hozzászólásod Beszéljük meg ... témában.
JD
most lehet hogy aztgondolod hülyeséget kérdezem de te melyiket vennéd meg 30 ha földre? ezt amit én mutatam vagy van az http://www.agrosat.hu/webaruhaz.php?kategoria=72&cikkszam=per023&sid=58b660c0742cb157c28b3f19aadfedd4 ez a gép 250-ért de nincs kézmosó viszont láttam elégjó anyagból van.
Válasz #21. hozzászólásra
mint minden ezeknél! Ezek akartak ránk sózni egy 1025.3 mzt!
Válasz #20. hozzászólásra
Hát ez tényleg elég ratyi!
http://www.ihaszker.hu/ nézétek meg ittis igaz nemnagyon látni de szerintem a szivatyu és a keret gyenge.
Válasz #17. hozzászólásra
Kriszta most látom amit JD mutat az jó,én sajna nem ilyent néztem nézétek meg itt a Törögépek/jármi/ ott a képe.
Talán.. ! Én pápán vettem az euro-west-nél!
http://www.jarmet.pl/common/firm/swindow.php?url=./opz.jpg
Azt alsó az hasonló mint az enyém, csak más szakaszoló van rajta!
Válasz #16. hozzászólásra
ez az a fajta amiről én beszélek JDvel?
Tegnapelőt néztem az árát és a gépet 600l 12m 221+fa, a 800l 12m 265+fa.
Válasz #14. hozzászólásra
akkor a 350+áfa az jó ár nem+ kardán?
Nem tudom pontosan talán 260 + áfa + kardán vagy ilyesmi!!
Válasz #3. hozzászólásra
te mennyiért vetedd annak idején ha lehet ilyet kérdezni?
Ki hogy nevezi!
Válasz #10. hozzászólásra
akkor ezt nevezik lengő keretnek!?
Válasz #9. hozzászólásra
Nem egészen ! pontosabban mindíg visszintesen áll még akkor is ha a traki mondjuk barázdába jár, így nem ér le a földre a keret széle!
Válasz #8. hozzászólásra
önbeállós a keret az követi a talaj változását igaz?
Válasz #7. hozzászólásra
Ez egy jó kérdés! Nem tudom ! De szerintem nem..
Válasz #3. hozzászólásra
tiéden nem olasz szívattyu van ugye?
Lehet hogy nem egyről beszélünk mert amit néztem az nemtud felszivni.
De tud felszívni , mert az enyém is tud csak hivatalosan éló vízből nem lehet vizet szivatni és ezért gyárilag nem adnak hozzá szívócsövet!
Most néztem énis de ugylátom gyenge a szárny és a szivatyuja nemnyerte meg a tetszésem viszont az ára igen ezért kérdezem hogy megszabad-e venni? 600 l 12m 221plusz áfa vanrajt minden csak nemtud felszivni.
Nekem van egy Jar-Met 800/14-es önbeálló kerettel ! 3 éve vettem még nem volt gondom vele! Egyszerű és mégis megbízható! Minden megvan rajta/kézmósó tartály, technikai víztartály stb./ Úgyhogy a növényvédősök sem tudnak belekötni! Egy használt osztrák gépnél sokkal többet ér, és nem is túl drága!
mi is most veszünk, én is kíváncsi lennék??
Sziasztok használ valaki lengyel vegyszerezőt? mi a vélemény róla?