Gázolaj árak 642 Ft Benzin árak 625 Ft EUR 403.39 Ft USD 389.11 Ft CHF 430.66 Ft GBP 489 Ft

Előző

IDEXX Enterolert-DW gyorsteszt 100 ml mintához 200 db

644.579 Ft

Település Budapest
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Ár 644.579 Ft

Leírás
Leírás Az Enterolert-DW gyorsteszt Enterococcus jelenlétének kimutatására szolgál kezelt vízben.

• Mindössze másfél perc tevékenységet igényel. • Nincs szükség megerősítő vizsgálatra, 1 CFU-t is kimutat. • Kiváló fals negatív/fals pozitív arány. • Nincs szükség membránszűrésre, csupán 100 ml vízmintában kell feloldani a reagenst.
• Mennyiségi meghatározás Quanti Tray rendszer használatával 24 órán belül.
Az eljárás az IDEXX szabadalmaztatott DST (Defined Substrate Technology) technológiáján alapszik.

Tárolás Közvetlen napfénytől és nedvességtől védett helyen, 2-25ºC hőmérsékleten. Jelenlét/hiány (P/A) eljárás Öntse egy gyorsteszt tartalmát a 100ml vizsgálandó vízhez egy steril, átlátszó, nem fluoreszcens, lezárható mintatartó-edényben. Zárja le az edényt és rázza össze a tartalmát. Ha a minta hidegebb, mint 33-38 ºC, tegye a lezárt mintát 7-10 percre 44,5ºC-os vízfürdőbe. Inkubálja 41±0,5ºC-on 24 órán keresztül. Olvassa le az eredményt, az alábbi táblázat segítségével. Az eredmény értelmezése Megjelenés Eredmény 35±0,5ºC, vagy 41,5±0,5ºC-os inkubálás után kék szín Negatív Enterococcusra 35±0,5ºC, vagy 41,5±0,5ºC-os inkubálás után zöld szín Pozitív Enterococcusra
Quanti-Tray mennyiségi meghatározás: Öntse a teszt tartalmát 100 ml vízmintába egy steril edényben. Zárja le az edényt és rázza fel, hogy a teszt teloldódjon. Öntse a reagenssel kevert mintát egy Quanti-Tray* vagy Quanti-Tray*/2000 tálcába, és zárja le IDEXX Quanti-Tray* Sealer lezárógéppel. Helyezze a lezárt tálcát 41±0.5°C hőmérsékletű inkubárotba 24 óra időtartamra. Olvassa le az eredményt az értelmező táblázat szerint és a Quanti Tray tálvához kapott MPN táblázat szerint határozza meg az MPN értéket.

Az Enterolert-DW 24 óra után ad végleges eredményt. További 4 órán át még leolvasható (összesen 28 óra). Ha 28 óra elteltével elmulasztották a leolvasást, a negatív eredmény érvényes, de pozitív eredmény esetén meg kell ismételni a vizsgálatot. Érvényesek a 24 óránál előbb megjelenő pozitív eredmények is. Javaslatok az Enterolert-DW gyorsteszt használathoz Hígításhoz csak steril, nem pufferelt, oxidáns-mentes vizet használjon. Ha a habosodás gondot okoz a vizsgálat során, használja az Idexx habzásgátlót (WAFBD) Az eredmény értelmezésénél összehasonlításhoz használhat egy tesztanyaggal nem kevert vizes flakont is (ha a minta háttérszíne zavaró a kiértékelés során).
Az Enterolert-DW használata során mindig törekedjen az aszeptikus technika követésére. Gondoskodjon a GLP-nek való megfelelőségről.

Cikkszám: 98-18074-00

Gyártó: IDEXX

Hirdetés azonosító: 2145665
Frissítve: 2025. február 21. 04:20

Hirdető adatai


Név PetFarmVet Kft Működő cég
Helység 1144 Budapest, Remény utca 42.
Webcím www... Megjelenít
3 éve hirdető

Kapcsolatfelvétel


Hirdető adatai
Telefon +36309 xxxxxx Megjelenít
E-mail xxx@xxx... Megjelenít
Kapcsolattartó adatai
Név Fekete Zsanett
Telefon +36309 xxxxxx Megjelenít
E-mail xxx@xxx... Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Quivogne Rollmot Cambridge henger 8,3 m munkaszélességgel ÚJ, KEDVEZŐ ÁRON, GARANCIÁVAL!
Quivogne Rollmot Cambridge henger 8,3 m...

6.495.000 Ft +ÁFA

Törzscsuklós homlokrakodó 35 LE (Használt állapot) / Mustang AL306
Törzscsuklós homlokrakodó 35 LE...

6.844.500 Ft +ÁFA

Készletről eladó új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó
Készletről eladó új Paksan Scorpion...

Ár nélkül

Készletről eladó új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó
Készletről eladó új Paksan Scorpion...

Ár nélkül

Cikkajánló


Ezt tudtad? Könnyedén lehet virágokkal teli a kerted, évszaktól függetlenül!
Ezt tudtad? Könnyedén lehet virágokkal teli a kerted, évszaktól függetlenül!

Ha tudod a titkot, egész évben virágokkal teli lehet a kerted!

Hirdetés
Nem szoktam energiát pazarolni alternatív megoldások keresésére – gazdariport
Nem szoktam energiát pazarolni alternatív megoldások keresésére – gazdariport

Lényeges, hogy jó gépekkel dolgozzunk, amik megbízhatóan teljesítenek.

Romlik a víz minősége. Aggasztó jelenségre figyelmeztetnek a kutatók
Romlik a víz minősége. Aggasztó jelenségre figyelmeztetnek a kutatók

Akkora a gond a talajokkal, hogy a vízkészlet is veszélybe került.

30 napos időjárás-előrejelzés: Márciusban újra lecsaphat ránk a tél?
30 napos időjárás-előrejelzés: Márciusban újra lecsaphat ránk a tél?

Közel egyhavi csapadékmennyiség hiányzik a talajból, és ez egyáltalán nem előnyös a tavaszi vetések szempontjából.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]