Kedd

A nappali gomolyfelhő-képződés mellett folytatódik a túlnyomóan napos, száraz idő. A szél általában gyenge vagy mérsékelt marad, csak helyenként élénkülhet meg a nyugatias irányból.

A legmagasabb hőmérséklet többnyire 22 és 25 fok között alakul.


Szerda

Napos, száraz idő várható, kevés fátyol- és gomolyfelhővel. A légmozgás gyenge vagy mérsékelt marad. Hajnalban általában 5 és 10 fok közötti értékeket mérhetünk, de a hidegre hajlamos helyeken néhány fokkal alacsonyabb is lehet.

A délutáni órákra 23 és 27 fok közé melegszik fel a levegő.



Csütörtök

Továbbra is túlnyomóan napos, száraz időre számíthatunk, kevés gomoly- és fátyolfelhővel. Egyre nagyobb területen északias irányba fordul a szél, a Tiszántúlon meg is élénkülhet.

Hajnalban 6 és 12 fok közötti hőmérséklet várható, délután pedig többnyire 23 és 27 fok között alakul a csúcshőmérséklet.

SZÉLTÉRKÉP, CSAPADÉKTÉRKÉP, HŐMÉRSÉKLETTÉRKÉP

Az Agroinform.hu Időjárás rovatában 24 órás, 7, 15 és 30 napos országos és település szintű előrejelzéseket, valamint az elmúlt 30 napban mért adatokat is megtalálod, a permetezésre vonatkozó információkkal együtt.

Forrás: Met.hu

Indexkép: olvasói fotó/Majai Márk