Gázolaj árak 623 Ft Benzin árak 616 Ft EUR 393.7 Ft USD 363.9 Ft CHF 404.53 Ft GBP 467.07 Ft

Előző

Herceghalom Interat Zrt. bicskei telephelyére Raktári adminisztrációs munkatársat keres

Település Fejér vármegye, 2060 Bicske
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Munkavégzés helye Fejér vármegye
Foglalkoztatás jellege Állandó munka
Fordítás

Leírás
Főbb feladatok:
- Minőségi ügyfélkiszolgálás
- Ügyfeleink alkatrész igényének rögzítése, és kezelése, ajánlatadás
- Raktári programban készletek naprakész nyilvántartása
- Csomagok előkészítése, feladása
- Webshop karbantartása, fejlesztése
Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Stabil, hosszútávú munkahely
- Családias légkör
Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Önálló, precíz munkavégzés
- Kiváló kommunikációs képesség
- Számítógépes ismeretek (Excel, Word)
Előny:
- Raktári program kezelésével kapcsolatban szerzett tapasztalat
- Alkatrész értékesítésben szerzett tapasztalat
- Nyelvtudás (angol vagy német)

A munkakör részletes leírása:

Ügyfeleink szezonálisan, különböző gépalkatrészekkel kapcsolatos igényekkel keresik fel cégünket személyesen, telefonon, vagy e-mailben.
Vevőink segítségre szorulnak a helyes alkatrész azonosításával kapcsolatban, azonban mégsem az a legfőbb elvárásunk, hogy ezt a készséget munkatársunk azonnal elsajátítsa, kezdetben csupán az várjuk el, hogy szemmel látható legyen az akarat és a fejlődés a munkavégzés során.
Az azonosítás a géptípus és gyártási év megadásával, robbantott ábrák segítségével, vagy termékminta, illetve fotó alapján történik. Új munkatársunkkal szembeni legfőbb elvárásunk, hogy tudjon megfelelő módon kérdezni ügyfelünktől, és adatot rögzíteni az ügyféllel történő kapcsolattartáshoz, majd ellenőrizze raktári rendszerünkben az azonosított alkatrész elérhetőségét, és ezt követően az alkatrészt juttassa el az ügyfélhez (futárszolgálat vagy személyes ügyfélkiszolgálás telephelyünkön).
Amennyiben az adott alkatrész nincs a polcunkon a kollégánknak megfelelő beszerzési csatornán keresztül tájékozódnia kell a termék beérkezéséről és költségéről, melyről értesíteni kell az ügyfelet.
A pozíció betöltéséhez tehát elengedhetetlen a jó kommunikációs és szervező képesség, de fontosnak tartjuk, hogy leendő kollégánk precízen, dokumentáltan végezze munkáját. A vevői igényeket szem előtt tartva akarjon fejlődni, tanulni, kövesse le a céggel és munkatársakkal együttműködve a változó világ kihívásait.
Szeretünk felkészülni a szezonális megkeresésekre, így készletünket az igényeknek megfelelően igyekszünk alakítani. A készletgazdálkodás és rendelések nyomon követése lényeges, mert így tudjuk biztosítani vevőink minőségi kiszolgálását, és elkerüljük munkatársaink szezonális túlterhelését. Leendő munkatársunk munkavégzéséhez családias környezetet biztosítunk, minőségi munkáját versenyképes bérezéssel honoráljuk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette figyelmét, kérem juttassa el fényképes önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével a lukacs.laszlo@interat.hu e-mail címre.

Hirdetés azonosító: 7424195
Frissítve: 2024. június 11. 07:32

Hirdető adatai

Név Herceghalom Interat Zrt. Működő cég
Helység Fejér vármegye
2060 Bicske
Webcím www... Megjelenít
6 éve hirdető
Powered by Google
4.6

Kapcsolatfelvétel

Hirdető adatai
Telefon +36223 xxxxxx Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA Védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

3 membrános ZETA 140 Szivattyú

Ár nélkül

4 membrános ZETA 170 Szivattyú

Ár nélkül

AR250BP Szivattyú

Ár nélkül

Weidemann T4512 Teleszkópos rakodógép

22.990.000 Ft +ÁFA

Cikkajánló

Időjárás: Olyan hőség lehet, amilyen még sohasem volt hazánkban

Ugyanakkor szórványosan záporok, zivatarok alakulhatnak ki.

Cseresznye: a vitaminbomba, amit érdemes beilleszteni az étrendedbe

A cseresznye az egyik legegészségesebb nyári gyümölcs.

Nagyon magasra nőtt a leander? Ráadásul csupaszodik is? Segítünk!

Felnyurgult és csupaszodik a leander? Ezt tedd érte, hogy ismét szép legyen!

Miért érdemes neked is marhaepe szappant használnod?

Ideális választás a természetes tisztítószerek kedvelőinek.

Minden jog fenntartva.