Gázolaj árak 640 Ft Benzin árak 628 Ft EUR 403.23 Ft USD 385.36 Ft CHF 429.18 Ft GBP 486.85 Ft

Előző

ADR IBC 1000 liter új mobil gázolajtartály üzemanyagszállításra fém csappal

180.000 Ft +ÁFA

Település Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, 5400 Mezőtúr
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Ár 180.000 Ft +ÁFA
Állapot Új
Típus IBC tartály fém csappal

Leírás
Műanyag új, 1000 literes IBC tartály ADR vizsgával és a közúti szállításhoz elengedhetetlen matricákkal (bárcákkal), műbizonylattal és egy betartandó intézkedéseket tartalmazó dokumentummal adjuk át, amellyel lehetőség nyílik 1000 liter alatti mennyiség szállítására ADR-es jármű nélkül (akár egy egyszerű pick-uppal, pl. Toyota Hilux, Mitsubishi L200, Mazda BT50, stb.), illetve a sofőrnek sem szükséges ADR-vizsga.

A tartály 5 évig szállítható közúton, de ehhez 2,5 évnél újra kell engedélyeztetni. Ez nem nagy költség, ráadásul több megyeszékhelyen, valamint mezőtúri telephelyünkön is elvégeztethető, egyszerű eljárás!

Az ADR tartályok a veszélyes áruk vasúton, közúton, vízen való tökéletes szállítási biztonságát garantálják. Valamennyi általunk forgalmazott ADR tartály rendelkezik UN31HAI/Y/D/BAM engedéllyel. Ezek az engedélyek a GGVS/ADR A.6., a GGVE/RID A. IV és a GGSee/IMDG Code 26.1/5 irányelvei szerinti veszélyes anyagok szállítására érvényesek. A HDPE műanyagból készült - engedélyezett - nagyméretű csomagolóeszköz kombinációk (ADR konténer) a jogszabály 5. fejezete szerinti kialakításának és felszerelésének megfelelően és az alábbi számok alatti vegyi anyagokhoz alkalmazható, mindaddig, míg a tartály anyagát és szerelvényeit a különböző vegyi anyagok nem támadják jobban, mint a vizsgálathoz alkalmazott szabvány folyadékok: víz, salétromsav 55 %-os, nedvesítőszer oldatok 5 % (ecetsav helyett), N-butyl-acetát és szénhidrogén keverék (megfelelő a White-spirit). Az összeférhetőségi vizsgálat alapján az ADR tartályban szállított folyadékok sűrűsége legfeljebb 1,9 kg/dm³ és gőznyomása -50 °C-on legfeljebb -110 kPa lehet. Töltésnél, szállításnál, illetve tárolásnál az alábbi folyadékok hőmérséklete:
- ha p < 1,2 kg/dm³, akkor maximum 50 °C
- ha p > 1,2 kg/dm³, akkor maximum 40 °C lehet.

FÉM CSAP A TARTÁLYHOZ
A fém csapos IBC tartály a Derby-Túr saját fejlesztése. Az elmúlt 5 évben zömmel ilyeneket értékesítünk a piacon elterjedt műanyag csap helyett, hiszen a fém csap strapabíróbb, biztonságosabb és kevésbé hajlamos folyásra. Ha Ön egy meglévő tartályt szeretne lecserélni, és korábban műanyag csapos IBC tartályt használt, érdemes opciós összekötő szettet is kérnie. Műanyag csapos bekötéssel is elérhető kínálatunkban, ehhez keresse munkatársainkat elérhetőségeink valamelyikén.

Az ár mezőtúri átvétel esetén érvényes! Amennyiben tartályát telephelyén szeretné átvenni, kedvezményes Ft/km áron vállalunk kiszállítást is. Ezzel kapcsolatban kérjük, érdeklődjön munkatársunknál!

Hirdetés azonosító: 7164869
Frissítve: 2025. január 20. 08:40

Hirdető adatai


 
Név Derby-Túr Kft. Működő cég
Helység Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
5400 Mezőtúr
Webcím www... Megjelenít
9 éve hirdető
Powered by Google
4.6

Kapcsolatfelvétel


Hirdető adatai
Telefon +36202 xxxxxx Megjelenít

Kapcsolattartó adatai
Barta Balázs
Név Barta Balázs
Értékesítési szaktanácsadó
Telefon +36202 xxxxxx Megjelenít
E-mail xxx@xxx... Megjelenít

Kóczy Csaba
Név Kóczy Csaba
Értékesítési szaktanácsadó
Telefon +36302 xxxxxx Megjelenít
E-mail xxx@xxx... Megjelenít

Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Righetto 10 000 literes konténerkút,  konténeres gázolajkút
Righetto 10 000 literes konténerkút,...

Ár nélkül

30 000 literes konténerkút akár teljeskörű kivitelezéssel a piacvezetőtől
30 000 literes konténerkút akár...

Ár nélkül

5000 literes AdBlue-tartály dupla fallal kültérre,  DESO 5000
5000 literes AdBlue-tartály dupla fallal...

Ár nélkül

Keskeny AdBlue-tartály kültérre: Kingspan BlueMaster 4000
Keskeny AdBlue-tartály kültérre:...

Ár nélkül

Cikkajánló


Ez a világ legmérgezőbb növénye, mégis esszük a termését
Ez a világ legmérgezőbb növénye, mégis esszük a termését

Egy népszerű élelmiszer nyerte el a címet.

Ez a különleges ízű és színű gyümölcs mindenkit elvarázsolt!
Ez a különleges ízű és színű gyümölcs mindenkit elvarázsolt!

A narancs, amely csak formájában hasonlít az alapváltozatra.

Új csúcskategóriás traktor, egy hihetetlen mezőgazdasági robot és egy elektromos traktor a Volkswagentől
Új csúcskategóriás traktor, egy hihetetlen mezőgazdasági robot és egy elektromos traktor a Volkswagentől

Az Agroinform.hu heti gépészeti híreinek összefoglalója.

Aggasztóan terjed ez az inváziós faj – elkezdték a gyérítését
Aggasztóan terjed ez az inváziós faj – elkezdték a gyérítését

Súlyos ökológiai és gazdasági károkat okoz.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]