Gázolaj árak 589 Ft Benzin árak 584 Ft EUR 401.77 Ft USD 365.76 Ft CHF 426.62 Ft GBP 480.08 Ft

Fórum

Agrárkamara

Létrehozta: Szabi. , 2010-10-07 20:55:08

Kedvencekhez Segítség

1386 hozzászólás
#1336 tanker
2024-08-27 20:15:31

Válasz falugazdász22 #1333. hozzászólásárajakab pista emelt fővel ????? Te hol élsz ?? A holdon ???????smile blink

Nincs profilkép
#1335 Csókkirály
2024-08-27 17:34:03

Válasz falugazdász22 #1333. hozzászólásáraPontosan. Egy demokratikusan működő országban igy lenne. Mi gazdák jól látjuk ezt, de a korrupt vezetők átverik az embereket. Olvashatod itt is, mennyire vakon vannak sokan.

Válasz falugazdász22 #1333. hozzászólásáraEz csak álom. A megyei vezetők is mind-mind lojális pártkatonák sajnos, ki van találva ez az egész piszkosul.

Nincs profilkép
#1333 falugazdász22
2024-08-27 11:43:17

Most lenne a megfelelő pillanat amikor feláll az Új Kamara vezetése a változtatásra . Itt van Jakab Pista bácsi problémája ideje lenne Neki is most felállni mert az Ő ideje is lejárt szépen elköszönni mert most még talán emelt fővel elmehetne és nem kellene megvárni míg el nem zavarja a tagság gondolkodóbb rétege .Tiszta vizet a pohárba jóval alacsonyabb kamarai tagdíjat az aparátot megfelezni , piaci alapokra helyezni a szolgáltatásokat ami indokolt is mert az ez évi adatok alapján a falugazdászok a beadott terület csak 31%-át adták be ehhez nem kell ekkora létszám tehát van min elgondolkodni az új megújult vezetésnek !!!!!!!smile hammer

#1331 Zoli 63
2024-08-26 21:39:24

Válasz szmarton131 #1329. hozzászólásáraNálam ajándékozással mehetett , az 5 év eladási tilalom biztos benne volt, mert adó mentesen ment át .

#1330 Zoli 63
2024-08-26 21:34:05

Válasz szmarton131 #1328. hozzászólásáraNekem már 10 éve volt ilyen, nem tudom már mi volt bele írva , ügyvéd tudná mik a mostani lehetőségek ami nálatok kivitelezhető .

Nincs profilkép
#1329 szmarton131
2024-08-26 20:17:52

Válasz Zoli 63 #1311. hozzászólásáraAjándékozási szerződéssel mondjuk?

Nincs profilkép
#1328 szmarton131
2024-08-26 20:16:59

Válasz Zoli 63 #1317. hozzászólásáraAjándékozási szerződés esetén vállalni kell hogy 5 évig nem adhatom el a földet?
Az apu által igényelt támogatást én kapom meg?

Nincs profilkép
#1327 Pont
2024-08-26 14:05:28

Válasz falugazdász22 #1324. hozzászólásáraMinden értelmes ember így gondolja, szerinted érdekli ez a kamarát, mára a gazdálkodók egyik fő ellenségévé vált, legfőképp a példátlanul, irreálisan magas, kamarai díj, és a nulla érdekképviselet miatt. És nekik ez így maximálisan megfelel, a törvényeket ők hozzák, Te meg fizetsz vagy abbahagyod a gazdálkodást, nyilván ez is egy titkolt cél, a földedre már megvannak az embereik. Valahogy a Győrfinek is jutott több száz hektár, meg nagyjából minden kamarai vezetőnek... (meg ugye az egész NER ki lett stafírungozva a 12 év alatt, a magyar emberek közös vagyonából, a fidesz szavazók buzgó, kritika nélküli támogatásával...)

Nincs profilkép
#1326 falugazdász22
2024-08-25 21:51:14

Igen azok más idők voltak minden falugazdász majd gazdajegyző csupaszív ember volt akkor rang volt ezeket a poziciókat betölteni . Egy munkahelyre minimum 5 jelentkező volt.A kamara mélyrepülése 2014 január 1-én kezdődőt .A régi szakembereket sorra rugdosták ki vagy ellehetetlenítették a gyenge számitógépes ismererteik miatt .A szakmai tudás nem számított csak hűséges pártkatona legyen minden baromságot végrehajtson ez volt a legfontosabb. A gazdák ezt észrevették aki tudta maga adta be a kérelmét a nagy gazdaságok nem is mentek a falugazdászok környékére. Ezt észrevették és probált a Kamara hatósági ügyeket az állam apparátustól kiszervezni. Ha megnézzük a Mezőgazdasági minisztérium apparátusa csak harmada a kamarainak . Persze a költségvetés is véges mit volt mit tenni emelni kellett a kamarai tagdíjat és jutottunk oda ahol most vagyunk .

#1325 Radocz
2024-08-25 11:53:58

Válasz falugazdász22 #1324. hozzászólásáraAmikor én kezdtem önkéntes volt a tagság.
Barátom tag volt, és cserébe kapott újságot, és információt.

Most más a módi.

smile cowboy

Nincs profilkép
#1324 falugazdász22
2024-08-25 09:44:42

Most mivel új elnök érkezik a régi rossz beidegződéseket felül kellene vizsgálni és a kamarát átkel szervezni és ezt a gazdanyúzó gondolkodást megszüntetni kéne . A kötelező kamarai tagdíjat max. 1000ft-ba kellene meghatározni és szolgáltatási szinteket létrehozni ami azt jelentené minden munkáért fizetni kellene és piaci alapokra helyezni az egészet természetesen 10 hektárig itt mivel kicsik ide lehetne állami támogatást adni . Aki felette van , vagy árbevétel alapon szelektálni ez is lenne egy lehetőség !

Nincs profilkép
#1323 Megmondó
2024-08-24 21:54:42

Válasz Csókkirály #1320. hozzászólásáraMitvársz? Kitkapunk? Eddigis eltusolták botrányait! Tulittamagát! ahogy hallottam már régen nemkivánatosvolt! Kapunk ismét 1 tulbuzgót! Kamarának kell a pénz! Igaz iparkamarának fizetek 5000 -! Agrárnak meg? 100 on felül! De Hajrá! Ha orvoslennék? Még kamarai tagság se kötelező!
Ez a buli ami kikerült? Mondjuk mint Borkai videó! Nemsokára keresik kiszivárogtatót!
Bebkott 1 pártkatonák! Igaz ugrik valami eu parlamenti pénze? valami 5-7 millaközt! Mármint havonta! ugrik kamarai pénze? Két sofőr fizetése akik fuvarozzák melóba! A Kamarai befiizetésünkből! Magyart támadják? Valami bulimiatt? Hogy éjszaka erkölcstelen akánlatottett? 17 éves lánynyak! Bocs ezt nemértem! Törvényileg Nálunk beleegyezési korhatár? Bár szidom törvényalkotót levitték 14 évre! Ami nemnormális! Balázska bulizott! Beáldozták!

Nincs profilkép
#1322 falugazdász22
2024-08-24 21:39:46

Nem értem hogy jön erre a témakörbe most valakinek az öröklési ügye ez megint egy tudatos elterelő hadművelet. Most itt Győrrfy Balázs volt kamarai elnökről szólt a történet. Aki most szépen lemondott de nem kell aggódni majd csak megél abból a 299 ha földecskéjéből. ha csak kiadja akkor is havi 2,5milla/ft/hónap főldjáradékból eltengeti napjait.És ha még dolgozik is akkor meg el se tudja költeni . Sok sumákság volt róla köztudott de arra spongya rá .Szép vadászatokat és nyugodt éveket kívánok Neki csak többet ne kerüljön vissza az államaparátusba!!!!!!!!!!!!!!4smile hammer

Nincs profilkép
#1320 Csókkirály
2024-08-24 12:26:49

Ha egyszer létezik ez az istenverte kamara és elméletileg minket képvisel, akkor miért nem mi tagok választjuk meg a vezetőit? Ez az állat újgazdag kurafi Győrffy eltakarodott végre és remélem megkapja méltó büntetését, de ettől nekünk nem lesz jobb. Nyakunkra ültetnek megint ilyen semmirekellőt vagy olyat mint a Nagy Pistát aztán semmi nem lesz jobb, semmi nem fog változni. Aszály megint több tízezer hektárt terményt vitt el, a kamarai tagdíjat pedig emelik az egekbe.


vicc2

Nincs profilkép
#1319 Pont
2024-08-24 09:20:00

Válasz szmarton131 #1314. hozzászólásáraAz mindegy, hogy kinek a nevén van a föld egyenlőre, a termény a lényeg meg a támogatás. Idén még Ő igényelte, ezért kell megmondani a falugazdásznak, hogy ki lesz a vélelmezett örököse a támogatásnak. És azért kell egy adószám, hogy legyen mire értékesíteni. A falugazdász biztos segít.

Nincs profilkép
#1318 szmarton131
2024-08-23 22:54:11

Válasz Zoli 63 #1317. hozzászólásáraA végrendelet megmarad, sajnos ő már írni nem fog tudni!

#1317 Zoli 63
2024-08-23 22:39:11

Válasz szmarton131 #1315. hozzászólásáraÉletében szétoszthatja ami a nevén van , annyival kevesebb marad hagyatékinak ha megegyeznek egymással , a köteles részről is lemondhat aki akar ingyen, vagy megváltják , az utolsó végrendelet az érvényes , akár ha sajátkézzel írott is ,

Nincs profilkép
#1315 szmarton131
2024-08-23 22:24:35

Válasz Zoli 63 #1311. hozzászólásáraVégrendelet készült, meg kell várnunk a hagyatékit és utána indítani az új öcsg-t vagy előtte is megtehetjük ezt?

Nincs profilkép
#1314 szmarton131
2024-08-23 22:22:43

Válasz Pont #1312. hozzászólásáraEzt értem!
De a hagyatéki előtt is megtehetjük ezt?mert addig ugye nem lesz a nevünkön a föld!

#1313 Zoli 63
2024-08-23 22:15:39

Válasz szmarton131 #1309. hozzászólásáraA nevén lévő papirozott ( forgalomból ideiglenesen kivontak is ) járműveket zárolják a hagyatékiig, azokat is gyorsan átíratni , vagy adásvételiket készíteni az aláírásával amig tud írni .

Nincs profilkép
#1312 Pont
2024-08-23 22:07:20

Válasz szmarton131 #1309. hozzászólásáraNem tudok mást mondani: "Másnap valakinek jogfolytonos vállalkozást/őstermelőit kell indítania új adószámmal, új bankszámlaszámmal, új ÖCSG szeződés, új vezetővel." Ha nincs új adószám nem tudtok kiállítani számlát, felvásárlási jegyet. Művelni persze művelhetitek, de osztályos egyezséget kell kötni, anélkül nincs igazolva ki miért ül a gépbe.

#1311 Zoli 63
2024-08-23 22:06:26

Válasz szmarton131 #1309. hozzászólásáraEgyenes ágiak vagytok, át kell íratni a földeket ahogy megegyeztetek, kiléptetni a papát ami évközbeni adózási lezárást is aktivál, és új vezetővel tovább megy az ŐCSG .

Nincs profilkép
#1310 ..,-:)
2024-08-23 22:04:04

Válasz szmarton131 #1297. hozzászólásáraCsak egyedüli bejelentett használója a bankszámlának !?

Nincs profilkép
#1309 szmarton131
2024-08-23 21:40:45

Válasz Pont #1308. hozzászólásáraFöldek vannak csak az öröklésben és nyilván a bankszámla!
Végrendelet készült, a hagyatékig használhatjuk muvelhetjuk a földet? Családi gazdaságban tagok voltunk

Nincs profilkép
#1308 Pont
2024-08-23 21:36:57

Válasz szmarton131 #1307. hozzászólásáraIgazából nem zárolnak, mert pl. egy bank az max a hagyatéki végzésből értesül, de egyszerűen fogalmazva törvényt szegtek, ha bármihez is hozzányúltok, utólag lehet belőle baj. Sajnos készülni kell a legrosszabbra, és egy ügyvéddel mindenről, de tényleg mindenről, osztályos egyezséget kell kötni, ebben rendelkezni kell ki örökli a bankszámlákat, a gépeket, a földeket, a támogatásokat, a hiteleket, stb..... Másnap valakinek vállalkozást kell indítania új adószámmal, új bankszámlaszámmal, új ÖCSG szeződés, új vezetővel.

Nincs profilkép
#1307 szmarton131
2024-08-23 21:28:01

Válasz Pont #1305. hozzászólásáraHárman vagyunk, családi gazdálkodásban vagyunk apuval!
Igy is zárolnak mindent?
A támogatásokat is?

Nincs profilkép
#1306 Igazi Földönfutó
2024-08-23 21:21:01

Válasz Csókkirály #1294. hozzászólásáraHát még aki Magyar Pétert berakta különböző felügyelő bizottsági helyekre,havi több millákért munkavégzés nélkül,na azt hova kellene elküldeni?Ez a Győrffy kisértetiesen emlékeztet a gazdádra,csak még őt nem érte utól a végzet.

Nincs profilkép
#1305 Pont
2024-08-23 21:20:19

Válasz szmarton131 #1297. hozzászólásáraHát ez nagyon kevés info. Hányan vannak a lehetséges örökösök? Együtt gazdálkodtatok-e eddig? Netbank van-e? Alap esetben mindent zárolnak, és mindenről a hagyatéki végzésben kell rendelkezni. De.. az MVH-nál létezik olyan, hogy vélelmezhető örökös, a támogatást elutalják neki. Ha a vállalkozást sikerül jogfolytonossággal örökölni, akkor az eladhatja a terményt, ha netbank van akkor a szomorú napig lehet használni, de erről tudjon minden örökös....

Nincs profilkép
#1304 szmarton131
2024-08-23 21:19:08

Válasz szmarton131 #1302. hozzászólásáraVégrendeletet írt, hogy ki mit örököljön!
A bankszámláról a pénzt levettük, de ezek után jönnek a támogatások!
Azokhoz nem férünk hozzá, csak ha meg lenne adva egy kedvezményezett a bankszámlához?

#1303 Zoli 63
2024-08-23 21:11:02

Válasz szmarton131 #1302. hozzászólásáraNálam a még nevén levő földeket rám hagyta ( kórházba bejött az ügyvéd , és az átfutási idővel rám lett írva , előtte ingyen bérben volt nekem írva a földhasználati lapon ) , családi gazdaságban volt velem , én voltam a vezető ügyintéző, így nem volt gond a banknál sem . Ügyvéddel kellene beszélni , vagy kamarai jogtanácsossal aki ügyvéd is , tudja miket kell intézni .

Nincs profilkép
#1302 szmarton131
2024-08-23 20:52:29

Válasz Zoli 63 #1299. hozzászólásáraMármint mit ruhazna át rám?
Végrendelet készült!

Nincs profilkép
#1301 szmarton131
2024-08-23 20:51:21

Válasz Gox #1298. hozzászólásáraKi jönne egy banki dolgozó?
A számláról a pénzt levettük, ezek után fognak még rá érkezni a támogatások stb!
Azzal utána mi rendelkezhetnenk és nem kerülne hagyatéki alá?

#1300 Zoli 63
2024-08-23 20:21:22

" Győrffy úr bukása – Az éppen kezdő patrióta részegség miatt nem emlékszik
Győrffy Balázs tündöklése a Magosz-ban indult. Ángyán és Bagi távozása után Jakab István kedvezményezettje lett (már Gyula bácsi mellett, ahogy egymás közt mondták) és általában ott is virított az oldalán. Igaz, a traktoros tüntetés idején még Győrffy meg sem történt. Szóval a földbirtokos közgazdász szervezte meg a Nemzeti Agrárgazdasági Kamarát felülről és olyanra, amit kedve szerint trenírozhat Pista bá’-val. Ifjabb Hubait simán kitúrta egy bizalmi szavaztatással a vezetőségből és azóta rend van és fegyelem. Olyannyira, hogy sokan Nagy István utódját is látni vélték benne. A mezőgazdaság jövőjét egyébként géntechnológiával együtt képzelte el, mint átmenetileg a balkonméhész Putyi is, vagy korunk mindenese a Momentum után már a Tiszában nyomuló Raskó úr.
*
Anonymus: A Fideszben világos…
Fidesz FB lap (ahol a mottó »Magyarország nem hagyja magát!«), 2024. augusztus 23.
(a Fidesz FB lapján ez egy órája jelent meg lásd https://mandiner.hu/.../a-fidesz-nem-turi-az-eroszakot...)
„A Fideszben világos szabályok és értékek vannak, aki ezeket megsérti, nem lehet a közösségünk tagja! Győrffy Balázs EP-képviselő a múlt éjjel ittas állapotban vitába keveredett egy hölggyel, és a vita tettlegességig fajult. Győrffy Balázs viselkedésére nincs mentség, aki ilyen vállalhatatlanul és elfogadhatatlanul cselekszik, annak azonnal távoznia kell a közösségünkből. Nem tűrjük az erőszakot, pláne nem a nőkkel szemben! Aki az értékeinkkel és a szabályainkkal szembe megy, annak nincs helye a közösségünkben.”
*
Győrffy B.: Elbuktam…
Győrffy Balázs FB lapja, 2024. augusztus 23. (pár perccel később) – https://www.facebook.com/gyorffybalazshivatalosoldala/posts/1023346279420773?ref=embed_post
„Elbuktam, és ezért vállalok minden felelősséget és következményt. A múlt éjjel ittas állapotban vitába keveredtem egy hölggyel, a vita a legnagyobb sajnálatomra tettlegességig fajult. Elfogadhatatlan és vállalhatatlan, amit tettem. Cselekedetemet rettentően sajnálom. Noha sajnálatos módon nem emlékszem a történtekre (sic!), elfogadhatatlan, amit tettem. Szeretnék elnézést kérni mindenkitől (sic!), legfőképpen az érintettől. Szeretnék elnézést kérni a családomtól, az engem támogatóktól, a politikai közösségemtől.
Azok után, amit tettem, nincs helyem a közéletben. Ezért minden közéleti pozíciómról lemondok, így az EP-képviselői mandátumomról és a Nemzeti Agrárkamara elnöki tisztéről is, a Fideszből pedig kilépek. Ez a legkevesebb, amit ebben a helyzetben meg kell tennem. Szégyellem magam, még egyszer elnézést kérek az érintettől és mindenkitől, aki most csalódik bennem. Tettemért a közéleti felelősségen túl, természetesen minden jogi következményt is vállalok.”
*
Szóval kizárták, de ő meg azonnal mindenről lemondott és vállalta, amire nem emlékszik. Képszakadás esete forog fenn? Most szégyelli magát (Mi is őt.) és mindenkitől bocsánatot kér. Mondjuk ezt nem is értem. A leírása szerint annyira részeg volt, hogy a történetre nem emlékszik. Felvételen látta vissza magát? Miért kér azonban mindenkitől bocsánatot. Mi közöm van nekem például hozzá és a cselekedeteihez, aki elég világosan látta eddig is, hogy gőgös, öntörvényű és kicsinyesen bosszúálló. Nem lep meg, ami történt. Sőt, a hozzá hasonlók ’személyiségfejlődése’ általában erre vezet. Ő is már politikai álmaiban egyenlőbb volt, mint mi.Győrffy úr bukása – Az éppen kezdő patrióta részegség miatt nem emlékszik
Győrffy Balázs tündöklése a Magosz-ban indult. Ángyán és Bagi távozása után Jakab István kedvezményezettje lett (már Gyula bácsi mellett, ahogy egymás közt mondták) és általában ott is virított az oldalán. Igaz, a traktoros tüntetés idején még Győrffy meg sem történt. Szóval a földbirtokos közgazdász szervezte meg a Nemzeti Agrárgazdasági Kamarát felülről és olyanra, amit kedve szerint trenírozhat Pista bá’-val. Ifjabb Hubait simán kitúrta egy bizalmi szavaztatással a vezetőségből és azóta rend van és fegyelem. Olyannyira, hogy sokan Nagy István utódját is látni vélték benne. A mezőgazdaság jövőjét egyébként géntechnológiával együtt képzelte el, mint átmenetileg a balkonméhész Putyi is .
*
Anonymus: A Fideszben világos…
Fidesz FB lap (ahol a mottó »Magyarország nem hagyja magát!«), 2024. augusztus 23.
(a Fidesz FB lapján ez egy órája jelent meg lásd https://mandiner.hu/.../a-fidesz-nem-turi-az-eroszakot...)
„A Fideszben világos szabályok és értékek vannak, aki ezeket megsérti, nem lehet a közösségünk tagja! Győrffy Balázs EP-képviselő a múlt éjjel ittas állapotban vitába keveredett egy hölggyel, és a vita tettlegességig fajult. Győrffy Balázs viselkedésére nincs mentség, aki ilyen vállalhatatlanul és elfogadhatatlanul cselekszik, annak azonnal távoznia kell a közösségünkből. Nem tűrjük az erőszakot, pláne nem a nőkkel szemben! Aki az értékeinkkel és a szabályainkkal szembe megy, annak nincs helye a közösségünkben.”
*
Győrffy B.: Elbuktam…
Győrffy Balázs FB lapja, 2024. augusztus 23. (pár perccel később) – https://www.facebook.com/gyorffybalazshivatalosoldala/posts/1023346279420773?ref=embed_post
„Elbuktam, és ezért vállalok minden felelősséget és következményt. A múlt éjjel ittas állapotban vitába keveredtem egy hölggyel, a vita a legnagyobb sajnálatomra tettlegességig fajult. Elfogadhatatlan és vállalhatatlan, amit tettem. Cselekedetemet rettentően sajnálom. Noha sajnálatos módon nem emlékszem a történtekre (sic!), elfogadhatatlan, amit tettem. Szeretnék elnézést kérni mindenkitől (sic!), legfőképpen az érintettől. Szeretnék elnézést kérni a családomtól, az engem támogatóktól, a politikai közösségemtől.
Azok után, amit tettem, nincs helyem a közéletben. Ezért minden közéleti pozíciómról lemondok, így az EP-képviselői mandátumomról és a Nemzeti Agrárkamara elnöki tisztéről is, a Fideszből pedig kilépek. Ez a legkevesebb, amit ebben a helyzetben meg kell tennem. Szégyellem magam, még egyszer elnézést kérek az érintettől és mindenkitől, aki most csalódik bennem. Tettemért a közéleti felelősségen túl, természetesen minden jogi következményt is vállalok.”
*
Szóval kizárták, de ő meg azonnal mindenről lemondott és vállalta, amire nem emlékszik. Képszakadás esete forog fenn? Most szégyelli magát (Mi is őt.) és mindenkitől bocsánatot kér. Mondjuk ezt nem is értem. A leírása szerint annyira részeg volt, hogy a történetre nem emlékszik. Felvételen látta vissza magát? Miért kér azonban mindenkitől bocsánatot. Mi közöm van nekem például hozzá és a cselekedeteihez, aki elég világosan látta eddig is, hogy gőgös, öntörvényű és kicsinyesen bosszúálló. Nem lep meg, ami történt. Sőt, a hozzá hasonlók ’személyiségfejlődése’ általában erre vezet. Ő is már politikai álmaiban egyenlőbb volt, mint mi. "

#1299 Zoli 63
2024-08-23 20:17:51

Válasz szmarton131 #1297. hozzászólásáraHa aláíró képes, akkor gyorsan ügyvéddel , tanúkkal átruházza rád , vagy meghatalmazhat az ügyintézéssel , lényegében a kórházban is végrendelkezhet ha ép elmével rendelkezik , ha nincs más örökösjelölt , akkor a banki hozzáférést is intézni kell, mert zárolják a hagyatékiig . ( persze lehet hogy már nem így van, mint ahogy gondolom )

Nincs profilkép
#1298 Gox
2024-08-23 20:15:11

Válasz szmarton131 #1297. hozzászólásáraMég készíthettek haláleseti rendelkezést. Ki szokták adni a papirt aláírásra. Régebben kijött egy banki dolgozó. A befektetési számlára nem lehetséges haláleseti rendelkezés. A banki lekötött számlára lehetséges.

Nincs profilkép
#1297 szmarton131
2024-08-23 19:42:47

Sziasztok, üdvözlök mindenkit!
Mivel nem találtam megfelelő fórum témát, így itt tennék fel egy kérdést, hátha tud valaki válaszolni!
Öröklés: Édesapám sajnos súlyos fekvő beteg, az orvosok szerint pár hete van hátra, borzasztó így látni.
Az lenne a kérdésem:
A még le nem aratott terményekért, amik később kerülnek értékesítésre, még fogjuk kapni a felvásárlási árat, ki fogják nekem fizetni, ha ő még az értékesítés előtt elhuny?
Sajnos a meglévő bankszámlára nem lett megadva halaleseti kedvezményezett, így az ő bankszámláját biztos zárolni fogják.
Kérhetem másik bankszámla számla a kifizetést?

Nincs profilkép
#1296 Gazdász93
2024-08-23 17:44:57

Válasz Sylva #1286. hozzászólásáraA mélykeresztény kultúra ismét kibukott. smile lol

Nincs profilkép
#1295 MTZ1221.3
2024-08-23 17:21:29

Válasz envagyok2 #1290. hozzászólásáraSajnos elég sok politikusra igaz az, hogy tele a fiók, a polc, a bankszámla, stb, de azért még hibák ellenére továbbra is ott vannak a parlamentben. Igaz ez minden oldal képviselőjére. Egy sem lett szegényebb a képviselősége alatt. Gondolom mindenkinek maga felé hajlik a keze.
Hibázott, elfogadhatatlan dolgot művelt, lemondott. Várjuk a többit... a sor hosszú lenne. A példa itt van.

Nincs profilkép
#1294 Csókkirály
2024-08-23 17:20:58

Válasz Zoli 63 #1293. hozzászólásáraA NAKnál az ilyen újgazdag ficsúr Győrffy félék helyett agrárszakemberekre lenne szükség már egy évtizede. Aki odarakta ezt az állatot azt is el kellene küldeni, mert alkalmatlan.
Évek óta erről beszélünk és semmi változás a kamaránál. Persze ahhoz volt eszük, hogy megemeljék a díjakat.

#1293 Zoli 63
2024-08-23 17:04:19

"Az illető úrnak nem ez az első nagy botránya., csak eddig elsikálták. A NAK-ból kifelé állt a szénája már jó ideje. Elküldték Brüsszelbe képviselőnek azzal, hogy csak meg ne szólaljon és kerülje a vendéglátóhelyeket..." posztolta egy agrárszakember.

Nincs profilkép
#1292 Sylva
2024-08-23 16:34:06

Válasz medikus #1291. hozzászólásáraVak komondor is ott volt smile lol

#1291 medikus
2024-08-23 15:13:37

Válasz búzavirág59 #1288. hozzászólásáraElegáns lehetett tök részegen! Lehet még a nyakkendője is a hányásban volt!
smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#1290 envagyok2
2024-08-23 15:02:55

Válasz 5465 #1289. hozzászólásáraha már tele a szekrény, a fiók, a bödön, a izé, a minden is, akkor már igen könnyű azt mondani, hogy nem kell több. van ott már annyi, hogy ne kelljen több. meg gondolom ez az elhalt vadkáros történet kapcsán is csak segítettek neki észrevenni, hogy kívül tágasabb.

Nincs profilkép
#1289 5465
2024-08-23 14:47:44

Válasz búzavirág59 #1288. hozzászólásáraNa, azért eldobni egy brüsszeli sportállást…

Nincs profilkép
#1288 búzavirág59
2024-08-23 14:44:08

Válasz envagyok2 #1287. hozzászólására"elegánsan talált ürügyet h kicsekkoljon" ????" -írja valaki. Őszintén nekem is ez ugrott be. Mint amikor a rendőrök beléptek egy pártba hogy szabadulni tudjanak.

Nincs profilkép
#1287 envagyok2
2024-08-23 14:26:39

Válasz Sylva #1286. hozzászólásáraő az első, aki lelépett, hónapokkal ezelőtt nagy kérdés volt, ki lesz ez, most már tudjuk.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Terményárak, terméseredmények, aktuális pályázatok, tippek a jövedelmező termeléshez
65 ezer forintos büntetést kockáztat, aki a szemetesből gyűjti össze a visszaváltható palackokat
John Deere fűnyíró kistraktor,  kerti traktor
John Deere fűnyíró kistraktor, kerti...

15 Ft

ROLMAKO PRO-CUT spirálvágó henger eladó
ROLMAKO PRO-CUT spirálvágó henger eladó

6.000 EUR

Eladó szép malacok
Eladó szép malacok

25.000 Ft

Muskotályos sütőtök
Muskotályos sütőtök

150 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2024 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]